комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P1666 |
| височина | 79,1 mm |
| спирачна система | TRW |
| дължина на предупредителния контакт | 320 mm |
| ширина | 162,5 mm |
| дебелина | 18,5 mm |
| за номер артикул | 05P1666 |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 5SP1666
|
|
METELLI 2206011
|
|
TRUSTING 6171
|
|
CITROEN 425480
|
|
PEUGEOT 425480
|
| Citroen C6 (TD_) | 211 коня | бензин |
| Citroen C6 (TD_) | 204 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 170 коня | дизел |
| Citroen C6 (TD_) | 170 коня | дизел |
| Citroen C5 III (RD_) | 211 коня | бензин |
| Citroen C5 III Break (TD_) | 211 коня | бензин |
| Peugeot 407 купе (6C_) | 163 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 163 коня | дизел |
| Peugeot 407 (6D_) | 163 коня | дизел |
| Peugeot 407 (6D_) | 163 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 163 коня | дизел |
| Peugeot 407 (6D_) | 150 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 150 коня | дизел |
| Peugeot 407 купе (6C_) | 150 коня | дизел |
