комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P1729 |
| ширина | 137,2 mm |
| за номер артикул | 05P1729 |
| спирачна система | SUMITOMO |
| дебелина | 17,5 mm |
| височина | 56,4 mm |
| брой индикатори за износване | 4 на ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 23460
|
|
LPR 23461
|
|
LPR 5SP1729
|
|
REMSA 095104
|
|
ROADHOUSE 295104
|
|
TRUSTING 5161
|
|
TRW GDB3519
81.3 €
-20%
65.04 €
|
|
SUBARU 26296SC000
|
|
SUBARU 26296SC010
|
|
SUBARU 26296SC020
|
| Subaru FORESTER (SH) | 150 коня | бензин |
| Subaru FORESTER (SH) | 171 коня | бензин |
| Subaru XV | 114 коня | бензин |
| Subaru XV | 150 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA хетчбек (GR, GH, G3) | 107 коня | бензин |
| Subaru XV | 147 коня | дизел |
| Subaru IMPREZA хетчбек (GR, GH, G3) | 150 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA хетчбек (GR, GH, G3) | 107 коня | бензин |
| Subaru FORESTER (SH) | 150 коня | бензин |
| Subaru FORESTER (SH) | 147 коня | дизел |
| Subaru IMPREZA хетчбек (GR, GH, G3) | 150 коня | дизел |
| Subaru OUTBACK (BM, BR) | 150 коня | дизел |
| Subaru OUTBACK (BM, BR) | 167 коня | бензин |
| Subaru LEGACY V (BM, BR) | 150 коня | бензин |
| Subaru LEGACY V (BM, BR) | 167 коня | бензин |
| Subaru LEGACY V (BM, BR) | 150 коня | дизел |
| Subaru LEGACY V комби (BM, BR) | 150 коня | дизел |
| Subaru LEGACY V комби (BM, BR) | 150 коня | бензин |
| Subaru LEGACY V комби (BM, BR) | 167 коня | бензин |
| Subaru BRZ | 200 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA хетчбек (GP) | 114 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA хетчбек (GP) | 114 коня | бензин |
| Subaru OUTBACK (BM, BR) | 173 коня | бензин |
