комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P1748 |
| дебелина | 15,8 mm |
| спирачна система | AKEBONO |
| за номер артикул | 05P1748 |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| ширина | 141,8 mm |
| височина | 60,9 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 25564
|
|
LPR 5SP1748
|
|
ICER 182055
41.84 €
-0%
41.84 €
|
|
MINTEX MDB3292
|
|
PAGID T2194
|
|
REMSA 151302
|
|
ROADHOUSE 2151302
|
|
TEXTAR 2556401
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
TRUSTING 9850
|
|
MAZDA K0Y13323Z
|
|
MAZDA K0Y13328Z
|
|
MAZDA KDY93328Z
|
| Mazda CX-5 (KE, GH) | 165 коня | бензин |
| Mazda CX-5 (KE, GH) | 160 коня | бензин |
| Mazda CX-5 (KE, GH) | 150 коня | дизел |
| Mazda CX-5 (KE, GH) | 150 коня | дизел |
| Mazda CX-5 (KE, GH) | 175 коня | дизел |
