комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P212 |
| височина | 70,9 mm |
| спирачна система | AP LOCKHEED |
| дължина на предупредителния контакт | 200 mm |
| дебелина | 15 mm |
| за номер артикул | 05P212 |
| ширина | 88,5 mm |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 20364
|
|
LPR 20894
|
|
LPR 21019
|
|
LPR 5SP212
|
|
APEC braking PAD72
|
|
BENDIX 571820B
|
|
Brake ENGINEERING PA319
|
|
CHASE P130
|
|
DELPHI LP469
|
|
E.T.F. 120207
|
|
EFI EDB838
|
|
FERODO FDB838
100.78 €
-20%
80.62 €
|
|
FIRST LINE FBP1035
|
|
FREN-J 3115
|
|
HP (ZEBRA) 2321
|
|
ICER 180406
30.89 €
-0%
30.89 €
|
|
JURID 2840910
|
|
JURID 571820J
|
|
MINTEX MLB72
|
|
MOPROD MDP937
|
|
MOTAQUIP VBP263
|
|
PBR DB872
|
|
QUINTON HAZELL BP227
|
|
REMSA 005812
|
|
RHIAG 10508155
|
|
ROADHOUSE 205812
|
|
ROULUNDS RUBBER 432301
|
|
SIMER 190
|
|
TRW GDB783
|
|
UNIPART GBP292
|
|
VALEO 551500
|
|
VALEO 598391
|
|
WOKING 3389
|
|
ROVER 1605999
|
|
ROVER GBP268
|
|
ROVER GBP275
|
|
ROVER RTGBP3410
|
| Rover 2000-3500 хетчбек (SD1) | 126 коня | бензин |
| Rover 2000-3500 хетчбек (SD1) | 135 коня | бензин |
| Rover 2000-3500 хетчбек (SD1) | 156 коня | бензин |
| Rover 2000-3500 хетчбек (SD1) | 193 коня | бензин |
| Rover 2000-3500 хетчбек (SD1) | 101 коня | бензин |
| Rover 2000-3500 хетчбек (SD1) | 120 коня | бензин |
| Rover 2000-3500 хетчбек (SD1) | 91 коня | дизел |
