комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P218 |
| дебелина | 12 mm |
| дължина на предупредителния контакт | 110 mm |
| спирачна система | CITROEN |
| за номер артикул | 05P218 |
| брой индикатори за износване | 4 на ос |
| ширина | 54,9 mm |
| височина | 60 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 20297
|
|
LPR 20713
|
|
LPR 5SP218
|
|
E.T.F. 120214
|
|
FREN-J 3140
|
|
REMSA 007604
|
|
SIMER 164
|
|
TRW GDB278
|
|
CITROEN 95542662
|
| Citroen GS | 54 коня | бензин |
| Citroen GS | 57 коня | бензин |
| Citroen GS | 58 коня | бензин |
| Citroen GS | 65 коня | бензин |
| Citroen GS Break | 58 коня | бензин |
| Citroen GS Break | 65 коня | бензин |
| Citroen GS Break | 54 коня | бензин |
| Citroen GS Break | 54 коня | бензин |
| Citroen GS Break | 57 коня | бензин |
| Citroen GS | 54 коня | бензин |
| Citroen GS | 63 коня | бензин |
| Citroen MEHARI | 29 коня | бензин |
