комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P229 |
| спирачна система | BENDIX |
| дължина на предупредителния контакт | 110 mm |
| за номер артикул | 05P229 |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| височина | 55 mm |
| ширина | 105 mm |
| дебелина | 18 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 20634
|
|
LPR 20905
|
|
LPR 20966
|
|
LPR 5SP229
|
|
E.T.F. 120160
|
|
EFI EDB537
|
|
FIRST LINE FBP1406
|
|
FIRST LINE FBP1408
|
|
GALFER 20212391
|
|
HP (ZEBRA) 2670
|
|
JURID 2840967
|
|
MINTEX MDB1215
|
|
MOPROD MDP964
|
|
MOTAQUIP VBP332
|
|
REMSA 002902
|
|
ROADHOUSE 202902
|
|
ROULUNDS RUBBER 533381
|
|
SIMER 240
|
|
UNIPART GBP669
|
|
WOKING 3257
|
| Renault FUEGO (136_) | 97 коня | бензин |
| Renault FUEGO (136_) | 110 коня | бензин |
| Renault FUEGO (136_) | 64 коня | бензин |
