комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P230 |
| ширина | 105 mm |
| височина | 54,7 mm |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| за номер артикул | 05P230 |
| спирачна система | BENDIX |
| дължина на предупредителния контакт | 205 mm |
| дебелина | 18 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 20634
|
|
LPR 20966
|
|
LPR 20967
|
|
LPR 5SP230
|
|
APEC braking PAD713
|
|
Brake ENGINEERING PA363
|
|
CIFAM 8220361
|
|
DELPHI LP382
20.81 €
-20%
16.65 €
|
|
E.T.F. 120229
|
|
EFI EDB537
|
|
FIRST LINE FBP1406
|
|
FIRST LINE FBP1408
|
|
FREN-J 3166
|
|
GALFER 20212391
|
|
HP (ZEBRA) 2401
|
|
ICER 180457
10.12 €
-0%
10.12 €
|
|
JURID 2840967
|
|
METELLI 2200361
|
|
MINTEX MDB1215
|
|
MOPROD MDP964
|
|
MOTAQUIP VBP332
|
|
PAGID T6049
|
|
PBR DB254
|
|
PBR DB415
|
|
QUINTON HAZELL BP310
|
|
REMSA 014412
|
|
ROADHOUSE 214412
|
|
ROULUNDS RUBBER 429401
|
|
SIMER 278
|
|
TRUSTING 0381
|
|
UNIPART GBP669
|
|
WOKING 3407
|
|
PEUGEOT 425032
|
| Peugeot 305 II (581M) | 60 коня | бензин |
| Peugeot 305 II (581M) | 73 коня | бензин |
| Peugeot 305 II (581M) | 97 коня | бензин |
| Peugeot 305 II (581M) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 305 II (581M) | 102 коня | бензин |
| Peugeot 305 II (581M) | 64 коня | дизел |
| Peugeot 305 II (581M) | 65 коня | дизел |
| Peugeot 305 II Break (581E) | 60 коня | бензин |
| Peugeot 305 II Break (581E) | 73 коня | бензин |
| Peugeot 305 II Break (581E) | 64 коня | дизел |
| Peugeot 305 II Break (581E) | 65 коня | дизел |
| Peugeot 305 II Break (581E) | 102 коня | бензин |
| Peugeot 305 II Break (581E) | 97 коня | бензин |
| Peugeot 305 II Break (581E) | 90 коня | бензин |
| Peugeot 305 II (581M) | 94 коня | бензин |
