комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P231 |
| за номер артикул | 05P231 |
| спирачна система | BENDIX |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| ширина | 105 mm |
| дебелина | 15 mm |
| дължина на предупредителния контакт | 205 mm |
| височина | 54,7 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 20634
|
|
LPR 21096
|
|
LPR 21097
|
|
LPR 5SP231
|
|
ABEX T6064
|
|
APEC braking PAD470
|
|
ATE 13046039552
|
|
BENDIX 571331B
|
|
BOSCH 0986466346
|
|
Brake ENGINEERING PA438
|
|
CHASE P606
|
|
CIFAM 8220362
|
|
DELPHI LP491
19.33 €
-20%
15.46 €
|
|
E.T.F. 120334
|
|
EFI EDB440
|
|
FERODO FDB440
24.16 €
-20%
19.33 €
|
|
FERODO FDB537
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
FTE BL1229A2
|
|
GALFER 20219391
|
|
HP (ZEBRA) 2472
|
|
ICER 180723
17.47 €
-0%
17.47 €
|
|
JURID 2840907
|
|
JURID 571331J
|
|
MAGNETI MARELLI 363702160219
|
|
METELLI 2200362
|
|
MINTEX MDB1331
|
|
MOPROD MDP968
|
|
MOTAQUIP VBP368
|
|
PAGID T6064
|
|
QUINTON HAZELL BP379
|
|
REMSA 014432
|
|
ROADHOUSE 214432
|
|
ROULUNDS RUBBER 434381
|
|
ROULUNDS RUBBER 528285
|
|
SIMER 318
|
|
TEXTAR 2109601
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
TRUSTING 0382
|
|
TRW GDB328
27.38 €
-20%
21.9 €
|
|
UNIPART GBP686
|
|
VALEO 598080
24.52 €
-20%
19.61 €
|
|
WOKING 3452
|
|
RENAULT 7701202213
|
|
RENAULT 7701202227
|
|
RENAULT 7701202517
|
|
RENAULT 7701202710
|
|
RENAULT 7701202891
|
|
RENAULT 7701203842
|
| Renault 5 (122_) | 44 коня | бензин |
| Renault 5 (122_) | 45 коня | бензин |
| Renault SUPER 5 (B/C40_) | 41 коня | бензин |
| Renault SUPER 5 (B/C40_) | 45 коня | бензин |
| Renault SUPER 5 (B/C40_) | 46 коня | бензин |
| Renault TWINGO I (C06_) | 55 коня | бензин |
| Renault TWINGO I (C06_) | 54 коня | бензин |
| Renault TWINGO I (C06_) | 58 коня | бензин |
| Renault RAPID кутия (F40_, G40_) | 37 коня | бензин |
| Renault RAPID кутия (F40_, G40_) | 46 коня | бензин |
| Renault RAPID кутия (F40_, G40_) | 42 коня | бензин |
