комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P258 |
| за номер артикул | 05P258 |
| спирачна система | TRW |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| височина | 55,6 mm |
| ширина | 130 mm |
| дебелина | 18,5 mm |
| дължина на предупредителния контакт | 175 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 20916
|
|
LPR 20919
|
|
LPR 20920
|
|
LPR 20921
|
|
LPR 5SP258
|
|
ABEX T6112
|
|
APEC braking PAD492
|
|
BENDIX 571313B
|
|
BOSCH 0986469191
|
|
CHASE P607
|
|
CIFAM 8221421
|
|
DELPHI LP542
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
E.T.F. 120277
|
|
FIRST LINE FBP1051
|
|
FREN-J 3168
|
|
HP (ZEBRA) 2738
|
|
ICER 180557
|
|
JURID 2841082
|
|
JURID 571313J
|
|
METELLI 2201421
|
|
MINTEX MDB1316
|
|
MOTAQUIP VBP572
|
|
QUINTON HAZELL BP475
|
|
REMSA 020801
|
|
REMSA 020802
|
|
ROADHOUSE 220801
|
|
ROADHOUSE 220802
|
|
ROULUNDS RUBBER 447881
|
|
SIMER 339
|
|
TEXTAR 2091618515
|
|
TEXTAR 2091918515
|
|
TRUSTING 1441
|
|
TRW GDB425
45.45 €
-20%
36.36 €
|
|
UNIPART GBP852
|
|
VALEO 598061
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
RENAULT 7701202289
|
|
RENAULT 7701202973
|
|
RENAULT 7701203070
|
|
RENAULT 7701204220
|
| Renault SUPER 5 (B/C40_) | 94 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 121 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 181 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 141 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 108 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 150 коня | бензин |
| Renault ESPACE II (J/S63_) | 150 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 136 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 205 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 156 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 103 коня | бензин |
