комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P274 |
| ширина | 89,9 mm |
| дължина на предупредителния контакт | 205 mm |
| спирачна система | TRW |
| за номер артикул | 05P274 |
| височина | 62,8 mm |
| дебелина | 17,7 mm |
| брой индикатори за износване | 4 на ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 20989
|
|
LPR 21022
|
|
LPR 21023
|
|
LPR 5SP274
|
|
ABEX T2006
|
|
APEC braking PAD473
|
|
APEC braking PAD828
|
|
BENDIX 571319B
|
|
BOSCH 0986469891
|
|
Brake ENGINEERING PA439
|
|
CHASE P605
|
|
DELPHI LP493
28.49 €
-20%
22.79 €
|
|
E.T.F. 120604
|
|
EFI EDB434
|
|
FERODO FDB434
37.04 €
-20%
29.63 €
|
|
FIRST LINE FBP1106
|
|
FREN-J 3179
|
|
FTE BL1203A2
|
|
GALFER 20299391
|
|
HP (ZEBRA) 2474
|
|
ICER 180555
10.84 €
-0%
10.84 €
|
|
JURID 2840942
|
|
JURID 571319J
|
|
MINTEX MDB1327
|
|
MOTAQUIP VBP367
|
|
PAGID T2006
|
|
PBR DB1162
|
|
QUINTON HAZELL BP377
|
|
REMSA 017014
|
|
ROULUNDS RUBBER 470281
|
|
ROULUNDS RUBBER 491981
|
|
SIMER 334
|
|
TEXTAR 2102318005
|
|
TRUSTING 0510
|
|
TRW GDB446
34.36 €
-20%
27.49 €
|
|
TRW GDB788
13.01 €
-20%
10.41 €
|
|
UNIPART GBP748
|
|
CITROEN 95607098
|
|
CITROEN 95611498
|
|
CITROEN 95616818
|
|
CITROEN 95647733
|
|
CITROEN 95661871
|
| Citroen VISA | 103 коня | бензин |
| Citroen VISA | 113 коня | бензин |
| Citroen VISA | 60 коня | дизел |
| Citroen C15 (VD-_) | 48 коня | бензин |
| Citroen C15 (VD-_) | 67 коня | бензин |
| Citroen C15 (VD-_) | 60 коня | дизел |
| Citroen C15 (VD-_) | 60 коня | бензин |
| Citroen C15 (VD-_) | 75 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 94 коня | бензин |
| Citroen C15 (VD-_) | 60 коня | бензин |
| Citroen C15 (VD-_) | 45 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 100 коня | бензин |
| Citroen C15 (VD-_) | 60 коня | дизел |
| Citroen C15 комби | 60 коня | дизел |
| Citroen C15 комби | 67 коня | бензин |
| Citroen C15 комби | 60 коня | бензин |
| Citroen C15 комби | 75 коня | бензин |
