комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P283 |
| за номер артикул | 05P283 |
| дебелина | 17 mm |
| спирачна система | ATE |
| брой индикатори за износване | 4 на ос |
| височина | 60,6 mm |
| ширина | 71,9 mm |
| дължина на предупредителния контакт | 175 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 21179
|
|
LPR 21289
|
|
LPR 5SP283
|
|
APEC braking PAD647
|
|
ATE 13046040412
|
|
BENDIX 571367B
|
|
BOSCH 0986461130
|
|
Brake ENGINEERING PA561
|
|
CHASE P581
|
|
CIFAM 8220600
|
|
DELPHI LP652
29.01 €
-20%
23.21 €
|
|
E.T.F. 120496
|
|
EFI EDB535
|
|
FERODO FDB535
38.76 €
-20%
31.01 €
|
|
FIRST LINE FBP1128
|
|
FREN-J 3196
|
|
FTE BL1257A2
|
|
HP (ZEBRA) 2698
|
|
ICER 180788
28.2 €
-0%
28.2 €
|
|
JURID 2841188
|
|
JURID 571367J
|
|
MAGNETI MARELLI 363702160269
|
|
METELLI 2200600
|
|
MINTEX MDB1483
|
|
MOPROD MDP1069
|
|
PAGID T1047
|
|
QUINTON HAZELL BP538
|
|
RAICAM RA03700
|
|
REMSA 024714
|
|
ROADHOUSE 224714
|
|
ROULUNDS RUBBER 469581
|
|
SIMER 509
|
|
TEXTAR 2117902
59.06 €
-20%
47.25 €
|
|
TRUSTING 0620
|
|
TRW GDB794
29.15 €
-20%
23.32 €
|
|
TRW GDB906
35.43 €
-20%
28.35 €
|
|
UNIPART GBP724
|
|
VALEO 598156
29.15 €
-20%
23.32 €
|
|
WOKING 3662
|
|
CITROEN 95619550
|
|
CITROEN 95619601
|
|
CITROEN 95619611
|
|
CITROEN 95646300
|
|
CITROEN 95647611
|
|
CITROEN 95650935
|
|
CITROEN 95650936
|
|
CITROEN 95650937
|
|
CITROEN 95650938
|
|
CITROEN 95658617
|
| Citroen AX (ZA-_) | 41 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 45 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 54 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 95 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 60 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 85 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 67 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 52 коня | дизел |
| Citroen AX (ZA-_) | 50 коня | дизел |
| Citroen AX (ZA-_) | 60 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 75 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 54 коня | дизел |
| Citroen AX (ZA-_) | 54 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 90 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 94 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 50 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 100 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 54 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 44 коня | бензин |
| Citroen C4 Picasso I (UD_) | 150 коня | бензин |
