комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P285 |
| височина | 66 mm |
| дължина на предупредителния контакт | 235 mm |
| спирачна система | TRW |
| за номер артикул | 05P285 |
| ширина | 89,9 mm |
| дебелина | 14,5 mm |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 21256
|
|
LPR 5SP285
|
|
APEC braking PAD527
|
|
BOSCH 0986424372
|
|
CHASE P630
|
|
DELPHI LP518
|
|
E.T.F. 120310
|
|
FIRST LINE FBP1528
|
|
HP (ZEBRA) 2535
|
|
ICER 180673
|
|
JURID 2841187
|
|
MINTEX MDB1472
|
|
PAGID T2021
|
|
PAGID T5014
|
|
QUINTON HAZELL BP653
|
|
REMSA 024102
|
|
REMSA 024181
|
|
ROADHOUSE 224102
|
|
ROADHOUSE 224181
|
|
SIMER 338
|
|
TEXTAR 2125615015
|
|
TRW GDB968
25.77 €
-20%
20.62 €
|
|
RENAULT 6000008018
|
|
RENAULT 7701202241
|
| Renault SUPER 5 (B/C40_) | 41 коня | бензин |
| Renault SUPER 5 (B/C40_) | 45 коня | бензин |
| Renault SUPER 5 (B/C40_) | 46 коня | бензин |
| Renault RAPID кутия (F40_, G40_) | 37 коня | бензин |
| Renault RAPID кутия (F40_, G40_) | 46 коня | бензин |
| Renault RAPID кутия (F40_, G40_) | 42 коня | бензин |
