комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P292 |
| дължина на предупредителния контакт | 205 mm |
| дебелина | 18 mm |
| ширина | 149 mm |
| височина | 69,2 mm |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| за номер артикул | 05P292 |
| спирачна система | WABCO PERROT |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 29040
|
|
LPR 5SP292
|
|
OM 1903383
|
|
ABEX T6231
|
|
APEC braking PAD523
|
|
ATE 13046079022
|
|
BENDIX 571446B
|
|
BOSCH 0986424132
|
|
Brake ENGINEERING PA510
|
|
CHASE P628
|
|
CIFAM 8220142
|
|
DELPHI LP584
|
|
DURON DCV516
|
|
E.T.F. 120341
|
|
EFI EDB516
|
|
FERODO FCV516
|
|
FERODO FDB516
|
|
FERODO FVR516
71.2 €
-20%
56.96 €
|
|
FIRST LINE FBP1061
|
|
FREN-J 3265
|
|
FTE BL1453A2
|
|
GALFER 20171391
|
|
HP (ZEBRA) 2592
|
|
ICER 140731
51.06 €
-0%
51.06 €
|
|
JURID 2841298
|
|
JURID 571446J
|
|
MAGNETI MARELLI 363702160126
|
|
METELLI 2200142
|
|
MINTEX MDB1367
|
|
MOPROD MDP1270
|
|
MOTAQUIP VBP518
|
|
PAGID C4000
|
|
QUINTON HAZELL BP461
|
|
RAICAM RA01984
|
|
REMSA 004722
|
|
RHIAG 10475180
|
|
ROADHOUSE 204722
|
|
ROULUNDS RUBBER 495381
|
|
SIMER 3243
|
|
TEXTAR 2904001
87.61 €
-20%
70.09 €
|
|
TRUSTING 0162
|
|
TRW GDB390
43.49 €
-20%
34.79 €
|
|
VALEO 540731
|
|
WOKING 3609
|
|
IVECO 1903383
|
| Iveco DAILY I (бордова) платформа/ шаси | 92 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY I фургон/комби | 92 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY II самосвал | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY II автобус | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY I (бордова) платформа/ шаси | 92 коня | дизел |
| Iveco DAILY I фургон/комби | 92 коня | дизел |
