комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P300 |
| за номер артикул | 05P300 |
| дължина на предупредителния контакт | 225 mm |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| височина | 69,6 mm |
| ширина | 119,3 mm |
| дебелина | 16 mm |
| спирачна система | TRW |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 20669
|
|
LPR 20901
|
|
LPR 5SP300
|
|
APEC braking PAD708
|
|
BENDIX 571864B
|
|
Brake ENGINEERING PA377
|
|
Brake ENGINEERING PA875
|
|
CHASE P781
|
|
CIFAM 8221483
|
|
DELPHI LP431
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
E.T.F. 120644
|
|
EFI EDB413WL
|
|
FERODO FDB853
94.76 €
-20%
75.81 €
|
|
FIRST LINE FBP1186
|
|
HP (ZEBRA) 2539
|
|
JURID 2066900
|
|
JURID 571864J
|
|
METELLI 2201483
|
|
MINTEX MDB1371
|
|
MOPROD MDP1156
|
|
PAGID T0304
|
|
QUINTON HAZELL BP778
|
|
REMSA 013412
|
|
REMSA 013415
|
|
ROADHOUSE 213412
|
|
ROADHOUSE 213415
|
|
ROULUNDS RUBBER 471481
|
|
SIMER 2971
|
|
TEXTAR 2066916015
|
|
TRUSTING 1513
|
|
WOKING 3545
|
|
AUDI 853698151E
|
| Audi COUPE (81, 85) | 115 коня | бензин |
| Audi COUPE (81, 85) | 136 коня | бензин |
| Audi COUPE (81, 85) | 136 коня | бензин |
| Volkswagen CORRADO (53I) | 136 коня | бензин |
| Volkswagen CORRADO (53I) | 190 коня | бензин |
| Volkswagen CORRADO (53I) | 115 коня | бензин |
| Audi COUPE (81, 85) | 120 коня | бензин |
| Volkswagen CORRADO (53I) | 136 коня | бензин |
