комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P308 |
| за номер артикул | 05P308 |
| спирачна система | SUMITOMO |
| дължина на предупредителния контакт | 200 mm |
| височина | 44,8 mm |
| дебелина | 14,9 mm |
| ширина | 107,3 mm |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 20895
|
|
LPR 21127
|
|
LPR 5SP308
|
|
ABEX T6215
|
|
APEC braking PAD400
|
|
ATE 13046059992
|
|
BENDIX 571386B
|
|
BOSCH 0986424110
|
|
Brake ENGINEERING PA459
|
|
CHASE P632
|
|
CIFAM 8220541
|
|
DELPHI LP519
29.15 €
-20%
23.32 €
|
|
E.T.F. 120355
|
|
EFI EDB467
|
|
FERODO FDB467
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
FIRST LINE FBP1141
|
|
HP (ZEBRA) 2523
|
|
ICER 180536
29.8 €
-0%
29.8 €
|
|
JURID 2841139
|
|
JURID 571386J
|
|
METELLI 2200541
|
|
MINTEX MDB1332
|
|
MOPROD MDP467
|
|
MOTAQUIP VBP371
|
|
PAGID T0371
|
|
QUINTON HAZELL BP412
|
|
REMSA 014711
|
|
ROADHOUSE 214711
|
|
ROULUNDS RUBBER 442281
|
|
SIMER 413
|
|
TEXTAR 2112701
38.58 €
-20%
30.86 €
|
|
TRUSTING 0561
|
|
TRW GDB350
|
|
UNIPART GBP310
|
|
VALEO 598131
|
|
WOKING 3528
|
|
ROVER GBP310AF
|
|
ROVER GBP90289
|
|
ROVER GBP90293
|
|
ROVER GBP90310
|
| Rover 200 (XH) | 73 коня | бензин |
| Rover 200 (XH) | 83 коня | бензин |
| Rover 200 (XH) | 102 коня | бензин |
