комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P322 |
| спирачна система | AKEBONO |
| ширина | 116 mm |
| височина | 45 mm |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| за номер артикул | 05P322 |
| дебелина | 15 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 20959
|
|
LPR 21351
|
|
LPR 21352
|
|
LPR 5SP322
|
|
ABEX T6460
|
|
APEC braking PAD472
|
|
ATE 13046059192
|
|
BENDIX 572238B
|
|
Brake ENGINEERING PA396
|
|
CHASE P229
|
|
CIFAM 8222471
|
|
DELPHI LP445
21.87 €
-20%
17.49 €
|
|
E.T.F. 120289
|
|
EFI EDB585
|
|
FERODO FDB585
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
FIRST LINE FBP1393
|
|
FREN-J 3203
|
|
HP (ZEBRA) 2375
|
|
ICER 180494
5.78 €
--0%
5.78 €
|
|
JURID 2841040
|
|
JURID 572238J
|
|
METELLI 2202471
|
|
MINTEX MDB1243
|
|
MK Kashiyama D5011
|
|
MK Kashiyama D5019M
|
|
MOPROD MDP300
|
|
MOTAQUIP VBP365
|
|
PAGID T0008
|
|
PBR DB300
|
|
QUINTON HAZELL BP329
|
|
REMSA 019302
|
|
RHIAG 10147170
|
|
ROADHOUSE 219302
|
|
ROULUNDS RUBBER 447581
|
|
SIMER 369
|
|
TEXTAR 2095915005
|
|
TRUSTING 2561
|
|
TRW GDB325
32.75 €
-20%
26.2 €
|
|
UNIPART GBP678
|
|
VALEO 598047
|
|
WOKING 3455
|
|
HONDA 45022SB0505
|
|
HONDA 45022SH3N30
|
|
HONDA 45022SR3910
|
| Honda CRX II (ED, EE) | 150 коня | бензин |
| Honda CIVIC V Hatchback (EG) | 75 коня | бензин |
