комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P339 |
| за номер артикул | 05P339 |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| дължина на предупредителния контакт | 202 mm |
| височина | 68 mm |
| дебелина | 17,5 mm |
| ширина | 129,3 mm |
| спирачна система | TRW |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 21245
|
|
LPR 21246
|
|
LPR 5SP339
|
|
APEC braking PAD544
|
|
ATE 13046028022
|
|
BENDIX 572311B
|
|
BOSCH 0986424182
|
|
Brake ENGINEERING PA488
|
|
CHASE P670
|
|
DELPHI LP559
50.27 €
-20%
40.22 €
|
|
E.T.F. 120393
|
|
EFI EDB445
|
|
FERODO FDB445
76.66 €
-20%
61.33 €
|
|
FIRST LINE FBP1183
|
|
FREN-J 3259
|
|
HP (ZEBRA) 2557
|
|
ICER 180676
44.91 €
-0%
44.91 €
|
|
JURID 2841129
|
|
JURID 572311J
78.31 €
-20%
62.64 €
|
|
MINTEX MDB1342
|
|
MOPROD MDP445
|
|
MOTAQUIP VBP387
|
|
PAGID T0368
|
|
QUINTON HAZELL BP382
|
|
REMSA 025001
|
|
REMSA 025081
|
|
RHIAG 10259150
|
|
ROADHOUSE 225001
|
|
ROADHOUSE 225081
|
|
ROULUNDS RUBBER 444381
|
|
SIMER 423
|
|
TEXTAR 2124501
62.78 €
-20%
50.22 €
|
|
TRW GDB479
45.66 €
-20%
36.53 €
|
|
UNIPART GBP311
|
|
VALEO 598227
|
|
WOKING 3551
|
|
HONDA 45022SG0010
|
|
HONDA 45022SG9000
|
|
ROVER GBP311AF
|
|
ROVER GBP90309
|
|
ROVER GBP90311
|
|
ROVER GBP90334
|
| Rover 800 хетчбек (XS) | 140 коня | бензин |
| Rover 800 (XS) | 140 коня | бензин |
| Rover 800 хетчбек (XS) | 118 коня | дизел |
| Rover 800 (XS) | 118 коня | дизел |
| Rover 800 хетчбек (XS) | 133 коня | бензин |
| Rover 800 (XS) | 133 коня | бензин |
| Rover 800 (XS) | 136 коня | бензин |
| Rover 800 хетчбек (XS) | 136 коня | бензин |
| Honda LEGEND I (HS, KA) | 150 коня | бензин |
| Honda LEGEND I (HS, KA) | 173 коня | бензин |
| Rover 800 (XS) | 100 коня | бензин |
| Rover 800 (XS) | 120 коня | бензин |
