комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P340 |
| спирачна система | TRW |
| дължина на предупредителния контакт | 202 mm |
| за номер артикул | 05P340 |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| височина | 72 mm |
| ширина | 130 mm |
| дебелина | 17,5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 20083
|
|
LPR 5SP340
|
|
APEC braking PAD543
|
|
ASHIKA 5004428
|
|
BENDIX 572321B
|
|
BOSCH 0986424012
|
|
Brake ENGINEERING PA487
|
|
CHASE P620
|
|
DELPHI LP558
|
|
E.T.F. 120394
|
|
EFI EDB443
|
|
FERODO FDB443
65.01 €
-20%
52.01 €
|
|
FIRST LINE FBP1188
|
|
FREN-J 3271
|
|
HP (ZEBRA) 2559
|
|
ICER 180678
53.2 €
-0%
53.2 €
|
|
JAPANPARTS PA428AF
|
|
JURID 2841294
|
|
JURID 572321J
|
|
MINTEX MDB1345
|
|
MOTAQUIP VBP386
|
|
PAGID T0372
|
|
PBR DB1189W
|
|
QUINTON HAZELL BP380
|
|
REMSA 025201
|
|
REMSA 025281
|
|
RHIAG 10262164
|
|
ROADHOUSE 225201
|
|
ROADHOUSE 225281
|
|
ROULUNDS RUBBER 444181
|
|
SIMER 422
|
|
TEXTAR 2008301
|
|
TRW GDB851
52.29 €
-20%
41.84 €
|
|
UNIPART GBP312
|
|
HONDA 45022SG9V00
|
|
ROVER GBP20299
|
|
ROVER GBP90299
|
|
ROVER GBP90303
|
|
ROVER GBP90308
|
|
ROVER GBP90312
|
|
ROVER GBP90319
|
| Rover 800 (XS) | 167 коня | бензин |
| Rover 800 (XS) | 173 коня | бензин |
| Rover 800 (XS) | 177 коня | бензин |
| Rover 800 хетчбек (XS) | 177 коня | бензин |
| Rover 800 (XS) | 150 коня | бензин |
| Rover 800 хетчбек (XS) | 169 коня | бензин |
| Rover 800 (XS) | 169 коня | бензин |
| Honda LEGEND I (HS, KA) | 169 коня | бензин |
