комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P341 |
| дължина на предупредителния контакт | 202 mm |
| ширина | 85,2 mm |
| височина | 62,2 mm |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| за номер артикул | 05P341 |
| спирачна система | TRW |
| дебелина | 14,5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 20087
|
|
LPR 20091
|
|
LPR 5SP341
|
|
APEC braking PAD549
|
|
ASHIKA 5104406
|
|
ATE 13046028002
|
|
BENDIX 572124B
|
|
BOSCH 0986424013
|
|
Brake ENGINEERING PA386
|
|
CHASE P621
|
|
DELPHI LP434
|
|
E.T.F. 120395
|
|
EFI EDB463
|
|
FERODO FDB463
67.35 €
-20%
53.88 €
|
|
FIRST LINE FBP1269
|
|
FREN-J 3260
|
|
HP (ZEBRA) 2558
|
|
ICER 180703
33.41 €
-0%
33.41 €
|
|
JAPANPARTS PP406AF
|
|
JURID 2841293
|
|
JURID 572124J
|
|
MINTEX MDB1343
|
|
MOPROD MDP463
|
|
MOTAQUIP VBP497
|
|
PAGID T5028
|
|
PBR DB1197W
|
|
QUINTON HAZELL BP409
|
|
REMSA 025101
|
|
REMSA 025181
|
|
RHIAG 10260130
|
|
ROADHOUSE 225101
|
|
ROADHOUSE 225181
|
|
ROULUNDS RUBBER 490081
|
|
SIMER 433
|
|
TEXTAR 2008701
65.01 €
-20%
52.01 €
|
|
TRW GDB486
47.44 €
-20%
37.95 €
|
|
UNIPART GBP302
|
|
HONDA 43022SG9V00
|
|
ROVER GBP90302
|
|
ROVER GBP90302AF
|
| Rover 800 хетчбек (XS) | 140 коня | бензин |
| Rover 800 (XS) | 167 коня | бензин |
| Rover 800 (XS) | 173 коня | бензин |
| Rover 800 (XS) | 177 коня | бензин |
| Rover 800 (XS) | 140 коня | бензин |
| Rover 800 хетчбек (XS) | 177 коня | бензин |
| Rover 800 (XS) | 118 коня | дизел |
| Rover 800 хетчбек (XS) | 133 коня | бензин |
| Rover 800 (XS) | 133 коня | бензин |
| Rover 800 (XS) | 150 коня | бензин |
| Rover 800 хетчбек (XS) | 169 коня | бензин |
| Rover 800 (XS) | 169 коня | бензин |
| Honda LEGEND I (HS, KA) | 169 коня | бензин |
| Rover 800 (XS) | 100 коня | бензин |
| Rover 800 (XS) | 120 коня | бензин |
