комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P344 |
| дебелина | 19 mm |
| спирачна система | TRW |
| за номер артикул | 05P344 |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| ширина | 129,9 mm |
| дължина на предупредителния контакт | 215 mm |
| височина | 58,9 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 21147
|
|
LPR 21383
|
|
LPR 23168
|
|
LPR 5SP344
|
|
ABEX T6470
|
|
APEC braking PAD780
|
|
ATE 13046029792
|
|
BENDIX 571472B
|
|
BOSCH 0986424374
|
|
Brake ENGINEERING PA753
|
|
CIFAM 8220721
|
|
DELPHI LP875
44.3 €
-20%
35.44 €
|
|
E.T.F. 120373
|
|
EFI EDB768
|
|
EFI EDB994
|
|
FERODO FDB650
99.66 €
-20%
79.73 €
|
|
FIRST LINE FBP1189
|
|
FTE BL1205A2
|
|
GALFER 20289391
|
|
GALFER 20358391
|
|
HP (ZEBRA) 2829
|
|
JURID 571472J
|
|
METELLI 2200721
|
|
MINTEX MDB1518
|
|
MINTEX MDB1717
|
|
MINTEX MDB1743
|
|
MOPROD MDP1199
|
|
PAGID T5058
|
|
QUINTON HAZELL BP665
|
|
QUINTON HAZELL BP830
|
|
REMSA 030512
|
|
REMSA 030583
|
|
ROADHOUSE 230512
|
|
ROADHOUSE 230583
|
|
ROULUNDS RUBBER 471181
|
|
SIMER 3881
|
|
TEXTAR 2155719325T4005
|
|
TRW GDB1058
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
VALEO 598009
|
|
FIAT 60777621
|
|
FIAT 9941174
|
|
FIAT 9941872
|
|
LANCIA 9941174
|
|
LANCIA 9941872
|
| Lancia THEMA (834) | 150 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 177 коня | бензин |
| Lancia THEMA SW (834) | 177 коня | бензин |
| Lancia DEDRA (835) | 169 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 113 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 155 коня | бензин |
| Fiat COUPE (FA/175) | 139 коня | бензин |
| Fiat COUPE (FA/175) | 190 коня | бензин |
| Lancia DEDRA (835) | 162 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 166 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 151 коня | бензин |
| Lancia THEMA SW (834) | 181 коня | бензин |
| Lancia DEDRA (835) | 177 коня | бензин |
| Lancia DEDRA (835) | 165 коня | бензин |
