комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P396 |
| ширина | 116,7 mm |
| спирачна система | AKEBONO |
| за номер артикул | 05P396 |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| дебелина | 15,4 mm |
| височина | 45,5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 21907
|
|
LPR 21908
|
|
LPR 21909
|
|
LPR 5SP396
|
|
APEC braking PAD844
|
|
ASHIKA 5008897
|
|
ATE 13046058642
|
|
BENDIX 572247B
|
|
Brake ENGINEERING PA1080
|
|
DELPHI LP967
24.16 €
-20%
19.33 €
|
|
E.T.F. 120620
|
|
FERODO FDB1020
33.82 €
-20%
27.06 €
|
|
FIRST LINE FBP1317
|
|
FREN-J 3467
|
|
HP (ZEBRA) 2870
|
|
ICER 141096
30.19 €
-0%
30.19 €
|
|
JAPANPARTS PA897AF
|
|
JURID 572247J
|
|
KAISHIN D9019M
|
|
MINTEX MDB1690
|
|
PAGID T3081
|
|
PBR DB1266
|
|
QUINTON HAZELL BP764
|
|
REMSA 038902
|
|
REMSA 038912
|
|
RHIAG 10401138
|
|
ROADHOUSE 238902
|
|
ROADHOUSE 238912
|
|
ROULUNDS RUBBER 643881
|
|
SIMER 653
|
|
TEXTAR 2190701
53.52 €
-20%
42.82 €
|
|
TRUSTING 1380
|
|
TRW GDB1174
40.26 €
-20%
32.21 €
|
|
TRW GDB3182
47.78 €
-20%
38.22 €
|
|
VALEO 598533
39.37 €
-20%
31.5 €
|
|
WOKING 3817
|
|
SUZUKI 1A103323ZA
|
|
SUZUKI 1A513323Z
|
|
SUZUKI 5520056810
|
|
SUZUKI 5520056820
|
|
SUZUKI 5520056830
|
|
SUZUKI 5520056831
|
|
SUZUKI 5520056870
|
|
SUZUKI 5520056B40
|
|
SUZUKI 5520056B41
|
|
SUZUKI 5520065D00
|
|
SUZUKI 5520065D01
|
|
SUZUKI 5520065D21
|
|
SUZUKI 5520084A00
|
|
SUZUKI 91172694
|
| Suzuki VITARA (ET, TA) | 97 коня | бензин |
| Suzuki VITARA Cabrio (ET, TA) | 97 коня | бензин |
| Suzuki VITARA Cabrio (ET, TA) | 132 коня | бензин |
| Suzuki GRAND VITARA I (FT) | 94 коня | бензин |
| Suzuki GRAND VITARA I (FT) | 128 коня | бензин |
| Suzuki JIMNY (FJ) | 65 коня | дизел |
| Suzuki JIMNY (FJ) | 86 коня | дизел |
