комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P424 |
| дебелина | 17,6 mm |
| дължина на предупредителния контакт | 205 mm |
| спирачна система | ATE |
| за номер артикул | 05P424 |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| ширина | 151,4 mm |
| височина | 52 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 21930
|
|
LPR 5SP424
|
|
ATE 13046070682
|
|
BENDIX 571887B
|
|
Brake ENGINEERING PA1156
|
|
DELPHI LP1005
|
|
E.T.F. 120676
|
|
FTE BL1406A2
|
|
ICER 181123
44.3 €
-0%
44.3 €
|
|
JURID 571887J
|
|
MAGNETI MARELLI 341
|
|
MINTEX MDB1828
|
|
PAGID T1114
|
|
RAICAM RA06120
|
|
REMSA 058801
|
|
ROADHOUSE 258801
|
|
SIMER 6461
|
|
TRW GDB1291
38.65 €
-20%
30.92 €
|
|
ALFA ROMEO 9947118
|
|
ALFA ROMEO 9950713
|
| Alfa Romeo 145 (930) | 129 коня | бензин |
| Alfa Romeo 145 (930) | 103 коня | бензин |
| Alfa Romeo 145 (930) | 90 коня | бензин |
| Alfa Romeo 145 (930) | 90 коня | дизел |
| Alfa Romeo 146 (930) | 129 коня | бензин |
| Alfa Romeo 146 (930) | 103 коня | бензин |
| Alfa Romeo 146 (930) | 90 коня | бензин |
| Alfa Romeo 146 (930) | 90 коня | дизел |
| Fiat BRAVA (182) | 75 коня | бензин |
| Fiat BRAVA (182) | 90 коня | бензин |
| Fiat BRAVO I (182) | 75 коня | бензин |
| Fiat BRAVO I (182) | 90 коня | бензин |
| Fiat BRAVA (182) | 103 коня | бензин |
| Fiat BRAVO I (182) | 103 коня | бензин |
| Fiat BRAVA (182) | 80 коня | бензин |
| Fiat BRAVO I (182) | 80 коня | бензин |
| Fiat BRAVA (182) | 82 коня | бензин |
| Fiat BRAVO I (182) | 82 коня | бензин |
| Fiat BRAVA (182) | 80 коня | бензин |
| Fiat BRAVO I (182) | 80 коня | бензин |
