комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P425 |
| за номер артикул | 05P425 |
| дебелина | 18,2 mm |
| дължина на предупредителния контакт | 155 mm |
| спирачна система | BREMBO |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| ширина | 109,5 mm |
| височина | 73 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 29041
|
|
LPR 5SP425
|
|
OM 1906039
|
|
OM 1906159
|
|
ABEX T6320
|
|
APEC braking PAD1057
|
|
ATE 13046049552
|
|
BENDIX 571422B
|
|
BOSCH 0986424144
|
|
Brake ENGINEERING PA1277
|
|
Brake ENGINEERING PA918
|
|
CIFAM 8220512
|
|
DELPHI LP1775
48.16 €
-20%
38.53 €
|
|
DELPHI LP863
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
DURON BDP655
|
|
E.T.F. 120517
|
|
EFI EDB655
|
|
FERODO FDB655
90.8 €
-20%
72.64 €
|
|
FERODO FVR1353
47.04 €
-20%
37.63 €
|
|
FERODO FVR655
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
FIRST LINE FBP1344
|
|
FREN-J 3371
|
|
GALFER 20232391
|
|
HP (ZEBRA) 2779
|
|
ICER 140892
53.22 €
-0%
53.22 €
|
|
JURID 571422J
56.26 €
-20%
45.01 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363702160232
|
|
METELLI 2200512
|
|
MINTEX MDB1644
|
|
MINTEX MDB1759
|
|
MOPROD MDP1220
|
|
PAGID C6006
|
|
QUINTON HAZELL BP728
|
|
REMSA 021122
|
|
ROADHOUSE 221122
|
|
SIMER 549
|
|
TEXTAR 2104818005
|
|
TRUSTING 0532
|
|
TRW GDB478
53.15 €
-20%
42.52 €
|
|
VALEO 540435
|
|
VALEO 598596
|
|
WOKING 3850
|
|
IVECO 1906039
|
|
IVECO 1906159
|
| Alfa Romeo AR 8 кутия (280) | 75 коня | дизел |
| Alfa Romeo AR 8 (бордова) платформа/ шаси (280) | 75 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 75 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY II автобус | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 75 коня | дизел |
