комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P435 |
| за номер артикул | 05P435 |
| дължина на предупредителния контакт | 205 mm |
| спирачна система | BENDIX |
| дебелина | 15 mm |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| ширина | 105 mm |
| височина | 54,3 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 20905
|
|
LPR 20906
|
|
LPR 20986
|
|
LPR 20987
|
|
LPR 5SP435
|
|
APEC braking PAD825
|
|
CIFAM 8220373
|
|
E.T.F. 120551
|
|
ICER 180746
12.29 €
-0%
12.29 €
|
|
METELLI 2200373
|
|
RAICAM RA02853
|
|
REMSA 019222
|
|
ROADHOUSE 219222
|
|
SIMER 3091
|
|
TRUSTING 0393
|
|
TRW GDB1079
34.88 €
-20%
27.9 €
|
|
VALEO 598080
24.52 €
-20%
19.61 €
|
|
WOKING 3746
|
|
RENAULT 7701203213
|
| Renault SUPER 5 (B/C40_) | 41 коня | бензин |
| Renault SUPER 5 (B/C40_) | 45 коня | бензин |
| Renault SUPER 5 (B/C40_) | 46 коня | бензин |
| Renault SUPER 5 (B/C40_) | 59 коня | бензин |
| Renault SUPER 5 (B/C40_) | 94 коня | бензин |
| Renault SUPER 5 (B/C40_) | 55 коня | дизел |
| Renault RAPID кутия (F40_, G40_) | 60 коня | бензин |
| Renault RAPID кутия (F40_, G40_) | 55 коня | дизел |
| Renault RAPID кутия (F40_, G40_) | 58 коня | бензин |
| Renault RAPID кутия (F40_, G40_) | 58 коня | бензин |
| Renault RAPID кутия (F40_, G40_) | 37 коня | бензин |
| Renault RAPID кутия (F40_, G40_) | 46 коня | бензин |
