комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P444 |
| за номер артикул | 05P444 |
| спирачна система | ATE |
| дължина на предупредителния контакт | 190 mm |
| височина | 60,6 mm |
| дебелина | 17,3 mm |
| ширина | 71,9 mm |
| брой индикатори за износване | 4 на ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 21191
|
|
LPR 21267
|
|
LPR 5SP444
|
|
ABEX T6369
|
|
APEC braking PAD715
|
|
ATE 13046040422
|
|
BENDIX 571473B
|
|
Brake ENGINEERING PA598
|
|
CHASE P794
|
|
CIFAM 8220601
|
|
DELPHI LP703
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
EFI EDB535NBC
|
|
FERODO FDB745
36.51 €
-20%
29.2 €
|
|
FIRST LINE FBP1104
|
|
FREN-J 3347
|
|
GALFER 20275391
|
|
GALFER 20373391
|
|
HP (ZEBRA) 2810
|
|
ICER 180691
24.52 €
-0%
24.52 €
|
|
JURID 571473J
|
|
MAGNETI MARELLI 275
|
|
METELLI 2200601
|
|
MINTEX MDB1557
|
|
MOPROD MDP1055
|
|
QUINTON HAZELL BP522
|
|
RAICAM RA03430
|
|
REMSA 024724
|
|
ROADHOUSE 224724
|
|
ROULUNDS RUBBER 472981
|
|
SIMER 510
|
|
TEXTAR 2117917005
|
|
TRUSTING 0621
|
|
TRW GDB1031
30.06 €
-20%
24.05 €
|
|
VALEO 598156
29.15 €
-20%
23.32 €
|
|
WOKING 3811
|
|
CITROEN 425090
|
|
CITROEN 425164
|
|
CITROEN 425321
|
|
PEUGEOT 425090
|
|
PEUGEOT 425164
|
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 45 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 60 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 45 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 60 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 89 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 118 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 101 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 55 коня | дизел |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 50 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 54 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 50 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 57 коня | дизел |
| Peugeot 106 II (1) | 27 коня | електро |
