комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P457 |
| за номер артикул | 05P457 |
| спирачна система | AKEBONO |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| височина | 45,3 mm |
| ширина | 125,7 mm |
| дебелина | 15,5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 21952
|
|
LPR 21953
|
|
LPR 21954
|
|
LPR 5SP457
|
|
APEC braking PAD952
|
|
ATE 13046058982
|
|
BENDIX 572409B
|
|
E.T.F. 120601
|
|
FERODO FDB1009
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
JURID 572409J
|
|
MINTEX MDB1862
|
|
QUINTON HAZELL BP806
|
|
REMSA 050102
|
|
RHIAG 10495176
|
|
ROADHOUSE 250102
|
|
SIMER 856
|
|
TRW GDB3071
43.49 €
-20%
34.79 €
|
|
VALEO 598850
|
|
WOKING 4112
|
|
DAIHATSU 0049187727000
|
|
DAIHATSU 0449187724
|
|
DAIHATSU 0449187725
|
|
DAIHATSU 0449187725000
|
|
DAIHATSU 0449187727
|
|
DAIHATSU 0449187727000
|
|
DAIHATSU 0449187728
|
|
DAIHATSU 0449187728000
|
| Daihatsu CHARADE IV (G200, G202) | 84 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE IV (G200, G202) | 105 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE IV седан (G203) | 90 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE IV (G200, G202) | 75 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE IV (G200, G202) | 60 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE IV седан (G203) | 75 коня | бензин |
| Daihatsu GRAN MOVE (G3) | 90 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE IV (G200, G202) | 90 коня | бензин |
| Daihatsu GRAN MOVE (G3) | 91 коня | бензин |
