комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P496 |
| ширина | 156,4 mm |
| височина | 52,5 mm |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| за номер артикул | 05P496 |
| спирачна система | ATE |
| дебелина | 17,7 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 21927
|
|
LPR 21928
|
|
LPR 21929
|
|
LPR 5SP496
|
|
APEC braking PAD1053
|
|
ATE 13046070672
|
|
BENDIX 571888B
|
|
BOSCH 0986424510
|
|
Brake ENGINEERING PA1156
|
|
CIFAM 8220821
|
|
DELPHI LP1006
|
|
E.T.F. 120677
|
|
FERODO FDB1137
63.38 €
-20%
50.71 €
|
|
FTE BL1405A2
|
|
FTE BL1641A2
|
|
ICER 181124
38.76 €
-0%
38.76 €
|
|
JURID 571888J
|
|
MAGNETI MARELLI 343
|
|
METELLI 2200821
|
|
MINTEX MDB1829
|
|
PAGID T1140
|
|
REMSA 058712
|
|
REMSA 058722
|
|
ROADHOUSE 258712
|
|
ROADHOUSE 258722
|
|
SIMER 6471
|
|
TRUSTING 0841
|
|
TRW GDB1486
52.08 €
-20%
41.66 €
|
|
VALEO 598040
43.95 €
-20%
35.16 €
|
|
ALFA ROMEO 77362300
|
|
ALFA ROMEO 9947776
|
| Alfa Romeo 146 (930) | 103 коня | бензин |
| Alfa Romeo 146 (930) | 120 коня | бензин |
| Alfa Romeo 146 (930) | 140 коня | бензин |
