комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P507 |
| височина | 35,3 mm |
| спирачна система | AKEBONO |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| дебелина | 13 mm |
| ширина | 88,8 mm |
| за номер артикул | 05P507 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 21313
|
|
LPR 5SP507
|
|
APEC braking PAD688
|
|
ASHIKA 5104404
|
|
BENDIX 572137B
|
|
CHASE P677
|
|
EFI EDB621
|
|
FIRST LINE FBP1409
|
|
ICER 180753
|
|
JAPANPARTS PP404AF
|
|
JURID 2842103
|
|
JURID 572137J
|
|
MK Kashiyama D5042M
|
|
MOPROD MDP1146
|
|
MOTAQUIP VBP533
|
|
PAGID T0034
|
|
PBR DB1163
|
|
REMSA 023312
|
|
REMSA 023387
|
|
RHIAG 10242150
|
|
ROADHOUSE 223312
|
|
ROADHOUSE 223387
|
|
ROULUNDS RUBBER 456381
|
|
SIMER 443
|
|
UNIPART GBP316
|
|
VALEO 598053
32.16 €
-20%
25.72 €
|
|
WOKING 3722
|
|
HONDA 43022SF1000
|
|
HONDA 43022SF1010
|
|
HONDA 43022SF1315
|
|
HONDA 43022SF1S00
|
|
HONDA 43022SF1S01
|
|
HONDA 43022SR2000
|
|
HONDA 43022SR3000
|
|
HONDA 43022SR3010
|
| Honda CONCERTO (HW, MA) | 90 коня | бензин |
| Honda CONCERTO (HW, MA) | 112 коня | бензин |
| Honda CONCERTO (HW, MA) | 122 коня | бензин |
| Honda CONCERTO (HW, MA) | 90 коня | бензин |
| Honda CONCERTO (HW, MA) | 106 коня | бензин |
