комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P509 |
| спирачна система | SUMITOMO |
| за номер артикул | 05P509 |
| брой индикатори за износване | 4 на ос |
| височина | 72 mm |
| дебелина | 15 mm |
| ширина | 119,2 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 21775
|
|
LPR 21776
|
|
LPR 5SP509
|
|
APEC braking PAD696
|
|
APEC braking PAD926
|
|
ASHIKA 5002291
|
|
DELPHI LP1070
41.84 €
-20%
33.47 €
|
|
HP (ZEBRA) 2977
|
|
ICER 141025
44.37 €
-0%
44.37 €
|
|
JAPANPARTS PA291AF
|
|
MK Kashiyama D2117M
|
|
MOPROD MDP1281
|
|
QUINTON HAZELL BP858
|
|
REMSA 042914
|
|
RHIAG 10448155
|
|
ROADHOUSE 242914
|
|
SIMER 830
|
|
TRUSTING 2910
|
|
TRW GDB3383
38.33 €
-20%
30.67 €
|
|
VALEO 598393
44.91 €
-20%
35.93 €
|
|
WOKING 3930
|
|
TOYOTA 0446535140
|
|
TOYOTA 0449135140
|
|
TOYOTA 0449135240
|
| Toyota 4 RUNNER (RN10_, VZN13_, VZN10_, RN13_) | 125 коня | дизел |
| Toyota 4 RUNNER (RN10_, VZN13_, VZN10_, RN13_) | 143 коня | бензин |
