комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P519 |
| спирачна система | SUMITOMO |
| за номер артикул | 05P519 |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| височина | 40,4 mm |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 108,5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 20958
|
|
LPR 21120
|
|
LPR 21224
|
|
LPR 5SP519
|
|
BENDIX 572207B
|
|
BOSCH 0986424160
|
|
DELPHI LP744
20.54 €
-20%
16.43 €
|
|
E.T.F. 120388
|
|
EFI ELD744Z
|
|
FIRST LINE FBP1411
|
|
FREN-J 3214
|
|
HP (ZEBRA) 2505
|
|
ICER 180519
26.78 €
-20%
21.42 €
|
|
JURID 572207J
|
|
MINTEX MDB1381
|
|
MK Kashiyama D1035M
|
|
PAGID T0003
|
|
REMSA 014902
|
|
ROADHOUSE 214902
|
|
SIMER 441
|
|
TEXTAR 2095816005
|
|
TRW GDB732
|
|
WOKING 3437
|
|
NISSAN 4106001A90
|
|
NISSAN 4106011A93
|
|
NISSAN 4106014A90
|
|
NISSAN 4106061A90
|
|
NISSAN 4106075A92
|
|
NISSAN 41060A1787
|
| Nissan CHERRY III (N12) | 60 коня | бензин |
| Nissan CHERRY III (N12) | 75 коня | бензин |
| Nissan CHERRY III (N12) | 54 коня | дизел |
| Nissan SUNNY I (B11) | 75 коня | бензин |
| Nissan SUNNY I купе (B11) | 75 коня | бензин |
| Nissan SUNNY I Traveller (B11) | 75 коня | бензин |
| Nissan SUNNY I (B11) | 60 коня | бензин |
| Nissan CHERRY III (N12) | 105 коня | бензин |
| Subaru REX II | 37 коня | бензин |
| Nissan SUNNY I Traveller (B11) | 60 коня | бензин |
