комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2324201 |
| ширина | 114 mm |
| височина | 55 mm |
| дебелина | 14,2 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| WVAномер | 23242 |
| спирачна система | Lucas |
| технически информационен номер | 23242 142 1 5 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 23242
|
|
TEXTAR 2324214215
|
|
TEXTAR 23243
|
|
TEXTAR 23244
|
|
TEXTAR 7138D217
|
|
SSANGYONG 4841305000
|
|
SSANGYONG 48413050A0
|
|
A.B.S. 38295
41.16 €
-20%
32.93 €
|
|
APEC braking PAD958
|
|
ASHIKA 5109997
|
|
AUGROS 55670533
|
|
BENDIX 572417B
|
|
BENDIX-AU DB1338
|
|
BLUE PRINT ADG04211
50.45 €
-20%
40.36 €
|
|
BOSCH 0986424561
|
|
BOSCH BP309
|
|
BREMBO P15004
|
|
COBREQ N1497
|
|
COMLINE CBP3586
|
|
DELPHI LP1267
|
|
DELPHI LP1420
30.06 €
-20%
24.05 €
|
|
FERODO FDB1157
57.83 €
-20%
46.26 €
|
|
GIRLING 6131351
|
|
HELLA PAGID 355009571
|
|
HELLA PAGID 8DB355009571
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3610400
66.17 €
-20%
52.94 €
|
|
ICER 141238700
|
|
JAPANPARTS PP997AF
|
|
JURID 572417J
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201262
|
|
MAGNETI MARELLI T1262MM
|
|
METZGER 033512
|
|
MGA 517
|
|
MINTEX MDB1957
|
|
NIPPARTS J3610400
23.25 €
-20%
18.6 €
|
|
OPTIMAL 10156
|
|
PAGID T1262
|
|
QUINTON HAZELL 7165
|
|
QUINTON HAZELL BP1209
|
|
REMSA 033512
|
|
REMSA 33512
|
|
RHIAG 76816
|
|
ROADHOUSE 233512
|
|
TEXTAR TX0139
|
|
TRW GDB3135
51.68 €
-20%
41.34 €
|
|
VALEO 598854
|
|
WAGNER WBP23242A
48.6 €
-0%
48.6 €
|
|
DAEWOO 48413050A0
|
| Daewoo KORANDO Cabrio (KJ) | 98 коня | дизел |
| Daewoo KORANDO Cabrio (KJ) | 120 коня | дизел |
| Daewoo KORANDO (KJ) | 143 коня | бензин |
| Daewoo KORANDO (KJ) | 212 коня | бензин |
| Daewoo KORANDO (KJ) | 98 коня | дизел |
| Daewoo MUSSO (FJ) | 140 коня | бензин |
| Daewoo MUSSO (FJ) | 220 коня | бензин |
| Daewoo MUSSO (FJ) | 99 коня | дизел |
| Daewoo KORANDO Cabrio (KJ) | 143 коня | бензин |
| Daewoo KORANDO (KJ) | 120 коня | дизел |
| Daewoo KORANDO Cabrio (KJ) | 128 коня | бензин |
| Daewoo MUSSO (FJ) | 120 коня | дизел |
| Daewoo MUSSO (FJ) | 101 коня | дизел |
| Daewoo REXTON (GAB_) | 220 коня | бензин |
| Daewoo REXTON (GAB_) | 120 коня | дизел |
