комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2329501 |
| ширина | 128 mm |
| височина | 53,3 mm |
| дебелина | 15 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| WVAномер | 23295 |
| спирачна система | Sumitomo |
| технически информационен номер | 23295 150 1 4 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | 82058200 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 23295
|
|
TEXTAR 2329515014
|
|
A.B.S. 36926
|
|
AKEBONO AN343K
|
|
APEC braking PAD939
|
|
AUGROS 55578496
|
|
BENDIX-AU DB1287
|
|
BLUE PRINT ADM54233
63.38 €
-20%
50.71 €
|
|
BOSCH 0986424573
|
|
BREMBO P49022
|
|
DELPHI LP1066
50.07 €
-20%
40.05 €
|
|
FERODO FDB1503
52.29 €
-20%
41.84 €
|
|
FTE BL1636A2
|
|
GIRLING 6131539
|
|
HELLA PAGID 355016931
|
|
HELLA PAGID 8DB355016931
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3603039
|
|
INTIMA MD3082
|
|
MAGNETI MARELLI 363700203084
|
|
MAGNETI MARELLI 363702161120
|
|
MAGNETI MARELLI T3084MM
|
|
MINTEX MDB1712
|
|
NIPPARTS J3603039
35.42 €
-20%
28.33 €
|
|
NISSHINBO PF5300
|
|
NK 223619
|
|
PAGID T3084
|
|
QUINTON HAZELL BP933
|
|
REMSA 050402
|
|
RHIAG 73522
|
|
ROADHOUSE 250402
|
|
TRW GDB3153
59.59 €
-20%
47.67 €
|
|
MAZDA B0Y13323Z
|
|
MAZDA B0Y13328Z
|
|
MAZDA B6Y83323Z
|
|
MAZDA B6Y83323ZA
|
|
MAZDA BOY13323Z
|
|
MAZDA BOY13323ZA
|
|
MAZDA BOY13328Z
|
|
MAZDA JOY13323Z
|
|
MITSUBISHI B0Y13323ZA
|
|
MITSUBISHI B0Y13328ZA
|
| Mazda 323 F V (BA) | 144 коня | бензин |
