комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2332607 |
| ширина | 116,5 mm |
| височина | 59 mm |
| дебелина | 17,7 mm |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| WVAномер | 23326 |
| спирачна система | Lucas |
| технически информационен номер | 23326 177 4 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 23326
|
|
TEXTAR 2332617744
|
|
TEXTAR 7921D1018
|
|
BENTLEY 3W0698451B
|
|
BENTLEY 3W5698451B
|
|
A.B.S. 37366
56.5 €
-20%
45.2 €
|
|
AKEBONO EUR1018
|
|
APEC braking PAD1529
|
|
ATE 13046028882
|
|
ATE 13046028892
|
|
ATE 13047028882
|
|
ATE 602888
|
|
ATE 602889
|
|
ATE 602890
|
|
ATE LD2888
|
|
AUGROS 55416630
|
|
BENDIX 573219B
|
|
BENDIX-AU DB2192
|
|
BOSCH 0986494119
|
|
BOSCH 0986494303
|
|
BOSCH BP1029
|
|
BREMBO P85076
|
|
DELPHI LP1920
40.26 €
-20%
32.21 €
|
|
FEBI BILSTEIN 16588
29.53 €
-20%
23.62 €
|
|
FERODO FDB1655
49.39 €
-20%
39.51 €
|
|
FERODO FSL1655
65.5 €
-20%
52.4 €
|
|
FTE BL1872A3
|
|
GIRLING 6115161
|
|
HELLA PAGID 355010971
|
|
HELLA PAGID 355015951
|
|
HELLA PAGID 8DB355010971
|
|
HELLA PAGID 8DB355015951
|
|
ICER 181674204
|
|
JURID 573219J
46.1 €
-20%
36.88 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363700202080
|
|
MAGNETI MARELLI T1410MM
|
|
MEYLE 0252332617
|
|
MGA 778
|
|
MINTEX MDB2673
|
|
NK 224764
|
|
OPTIMAL 12242
|
|
PAGID T1410
|
|
PAGID T2080
|
|
QUINTON HAZELL BP1422
|
|
REMSA 089702
|
|
REMSA 89700
|
|
REMSA 89702
|
|
RHIAG 67240
|
|
ROADHOUSE 289702
|
|
TRW GDB1516
52.61 €
-20%
42.09 €
|
|
TRW GDB1769
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
VAICO V108188
|
|
VALEO 598752
50.23 €
-20%
40.18 €
|
|
VALEO 601004
121.58 €
-20%
97.26 €
|
|
WAGNER WBP23326B
48.7 €
-0%
48.7 €
|
|
AUDI 4F0698451G
|
|
SEAT 4F0698451G
|
|
SKODA 4F0698451G
|
|
VW 4F0698451G
|
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 580 коня | бензин |
| Audi A6 (4F2, C6) | 580 коня | бензин |
