комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2340001 |
| ширина | 111,4 mm |
| височина | 48,5 mm |
| дебелина | 16,5 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| WVAномер | 23400 |
| спирачна система | Sumitomo |
| технически информационен номер | 23400 165 1 4 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | 82510000 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 23400
|
|
TEXTAR 2340016514
|
|
TEXTAR 7557D677
|
|
A.B.S. 36960
25.45 €
-20%
20.36 €
|
|
AKEBONO AN449K
|
|
APEC braking PAD890
|
|
ATE 13046058382
|
|
ATE 605838
|
|
AUGROS 55595557
|
|
BENDIX 572399B
|
|
BENDIX-AU DB1304
|
|
BLUE PRINT ADK84220
30.48 €
-20%
24.38 €
|
|
BOSCH 0986424465
|
|
BOSCH BP234
|
|
BREMBO P79010
|
|
DELPHI LP1014
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
FERODO FDB1100
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
FTE BL1507A2
|
|
GIRLING 6130919
|
|
HELLA PAGID 355016941
|
|
HELLA PAGID 8DB355016941
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3608016
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
ICER 181116
42.94 €
-0%
42.94 €
|
|
JAPANPARTS PA892AF
|
|
JURID 572399J
|
|
MAGNETI MARELLI 363700203085
|
|
MAGNETI MARELLI 363702160752
|
|
MAGNETI MARELLI T3085MM
|
|
MAPCO 6567
|
|
METZGER 059502
|
|
MGA 434
|
|
MINTEX MDB1740
|
|
NIPPARTS J3608016
20.54 €
-20%
16.43 €
|
|
NISSHINBO NP9008
|
|
NISSHINBO PF9381
|
|
NK 225207
|
|
OPTIMAL 10080
|
|
PAGID T3085
|
|
QUINTON HAZELL 2941
|
|
QUINTON HAZELL BP1167
|
|
REMSA 059502
|
|
RHIAG 76803
|
|
ROADHOUSE 259502
|
|
TEXTAR TX0553
|
|
TRW GDB3091
33.82 €
-20%
27.06 €
|
|
VALEO 598830
43.25 €
-20%
34.6 €
|
|
SUZUKI 5580060G00
|
|
SUZUKI 5580060G01
|
|
SUZUKI 5580061G50
|
|
SUZUKI 5580061G60
|
|
SUZUKI 5580061G60B00
|
|
SUZUKI 5580061G70
|
|
SUZUKI 5580061G74000
|
|
SUZUKI 5580062G60
|
|
SUZUKI 5580062G60DOM
|
| Suzuki BALENO хетчбек (EG) | 85 коня | бензин |
| Suzuki BALENO хетчбек (EG) | 98 коня | бензин |
| Suzuki BALENO хетчбек (EG) | 98 коня | бензин |
| Suzuki BALENO (EG) | 85 коня | бензин |
| Suzuki BALENO (EG) | 98 коня | бензин |
| Suzuki BALENO (EG) | 98 коня | бензин |
| Suzuki BALENO хетчбек (EG) | 121 коня | бензин |
| Suzuki BALENO (EG) | 121 коня | бензин |
| Suzuki BALENO комби (EG) | 98 коня | бензин |
| Suzuki BALENO комби (EG) | 98 коня | бензин |
| Suzuki BALENO комби (EG) | 121 коня | бензин |
| Suzuki BALENO хетчбек (EG) | 71 коня | бензин |
| Suzuki BALENO (EG) | 71 коня | бензин |
| Suzuki BALENO хетчбек (EG) | 121 коня | бензин |
| Suzuki BALENO (EG) | 121 коня | бензин |
| Suzuki BALENO комби (EG) | 121 коня | бензин |
| Suzuki BALENO комби (EG) | 99 коня | бензин |
| Suzuki BALENO комби (EG) | 99 коня | бензин |
