комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2341801 |
| ширина | 156,5 mm |
| височина | 78,5 mm |
| дебелина | 19,6 mm |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| дължина на предупредителния контакт | 267 mm |
| WVAномер | 23418 |
| спирачна система | Teves |
| технически информационен номер | 23418 196 0 5 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | 82508900 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 23034
|
|
TEXTAR 23418
|
|
TEXTAR 2341819605
|
|
TEXTAR 23419
|
|
TEXTAR 7884D982
|
|
A.B.S. 37453
69.09 €
-20%
55.27 €
|
|
APEC braking PAD1323
|
|
ATE 13046071542
|
|
ATE 607154
|
|
AUGROS 55415830
|
|
BARUM BA2231
|
|
BENDIX 573045B
|
|
BENDIX 573206B
|
|
BOSCH 0986424780
|
|
BOSCH 0986494390
|
|
BOSCH BP921
|
|
BREMBO P85062
|
|
COMLINE ADB1885
55.81 €
-20%
44.64 €
|
|
COMLINE CBP1885
|
|
DELPHI LP2021
51 €
-20%
40.8 €
|
|
FERODO 1654
|
|
FERODO FDB1654
55.73 €
-20%
44.58 €
|
|
FERODO FQT1654
|
|
FERODO FSL1654
79.7 €
-20%
63.76 €
|
|
FERODO FVR1484
83.78 €
-20%
67.03 €
|
|
FTE BL1864A2
|
|
GALFER B1G10205932
|
|
GIRLING 6115382
|
|
HELLA PAGID 355010631
|
|
HELLA PAGID 8DB355010631
|
|
ICER 181605
39.99 €
-0%
39.99 €
|
|
JURID 573206J
59.55 €
-20%
47.64 €
|
|
JURID 573206JC
96.38 €
-20%
77.1 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201380
|
|
MAGNETI MARELLI T1380MM
|
|
METZGER 072101
|
|
MINTEX MDB2625
|
|
NK 224769
|
|
OPTIMAL 12183
|
|
PAGID T1380
|
|
QUINTON HAZELL 7499
|
|
QUINTON HAZELL BP1428
|
|
REMSA 072102
|
|
REMSA 72101
|
|
RHIAG 84282
|
|
ROADHOUSE 272102
|
|
TEXTAR TX0557
|
|
TRW GDB1538
61.36 €
-20%
49.08 €
|
|
VAICO V108184
|
|
VALEO 598801
79.72 €
-20%
63.78 €
|
|
WAGNER WBP23418A
64.29 €
-0%
64.29 €
|
|
AUDI 7M3698151B
|
|
FORD 1151377
|
|
FORD 1201124
|
|
SEAT 7M3698151B
|
|
SKODA 7M3698151B
|
|
VW 7M3698151B
|
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 90 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 116 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 90 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 146 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 136 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 130 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 131 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 140 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 130 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 150 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 140 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
