комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2342401 |
| ширина | 114,1 mm |
| височина | 49,5 mm |
| дебелина | 17,8 mm |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| WVAномер | 23424 |
| спирачна система | Lucas |
| технически информационен номер | 23424 178 1 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 23424
|
|
TEXTAR 2342417814
|
|
TEXTAR 7679D806
|
|
LINCOLN XW4ZA2200AA
|
|
A.B.S. 37178
43.25 €
-20%
34.6 €
|
|
AKEBONO EUR806
|
|
APEC braking PAD1127
|
|
ATE 13046027302
|
|
ATE 602730
|
|
AUGROS 55495907
|
|
BENDIX 573237B
|
|
BENDIX 573256B
|
|
BENDIX 7679
|
|
BLUE PRINT ADJ134230
37.39 €
-20%
29.91 €
|
|
BOSCH 0986424702
|
|
BOSCH BP415
|
|
BREMBO P36013
|
|
COBREQ N1450
|
|
COMLINE ADB01104
|
|
COMLINE CBP01104
|
|
DELPHI LP1505
35.43 €
-20%
28.35 €
|
|
FERODO FDB1486
46.17 €
-20%
36.94 €
|
|
FERODO FDB1713
83.23 €
-20%
66.59 €
|
|
FERODO FQT1486
|
|
FERODO FSL1486
54.03 €
-20%
43.22 €
|
|
GIRLING 6113981
|
|
HELLA PAGID 355018561
|
|
HELLA PAGID 8DB355018561
|
|
ICER 181562
37.95 €
-0%
37.95 €
|
|
JURID 573237J
|
|
JURID 573237JC
69.54 €
-20%
55.64 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363700205133
|
|
MAGNETI MARELLI T5133MM
|
|
METZGER 073200
|
|
MINTEX MDB1983
|
|
NK 224027
|
|
OPTIMAL 12139
|
|
OPTIMAL 12152
|
|
PAGID T5133
|
|
QUINTON HAZELL 7251
|
|
QUINTON HAZELL BP1238
|
|
REMSA 073200
|
|
REMSA 073210
|
|
REMSA 73200
|
|
RHIAG 02596
|
|
ROADHOUSE 273200
|
|
ROADHOUSE 273210
|
|
TEXTAR TX0559
|
|
TRW GDB1398
42.41 €
-20%
33.93 €
|
|
TRW GDB1511
62.38 €
-20%
49.9 €
|
|
VALEO 598438
48.13 €
-20%
38.51 €
|
|
WAGNER WBP23424A
54.84 €
-0%
54.84 €
|
|
WAGNER WBP24190A
|
|
FORD 1W4Z2200AA
|
|
FORD 4W4Z2200AA
|
|
FORD XW4Z2200AA
|
|
JAGUAR C2C022316
|
|
JAGUAR C2C20585
|
|
JAGUAR C2C22316
|
|
JAGUAR C2C40194
|
|
JAGUAR XR812436
|
|
JAGUAR XR848934
|
| Jaguar S-TYPE (CCX) | 238 коня | бензин |
| Jaguar S-TYPE (CCX) | 276 коня | бензин |
| Jaguar S-TYPE (CCX) | 200 коня | бензин |
| Jaguar S-TYPE (CCX) | 298 коня | бензин |
| Jaguar XJ (N3_, X350, X358) | 238 коня | бензин |
| Jaguar XJ (N3_, X350, X358) | 258 коня | бензин |
| Jaguar XJ (N3_, X350, X358) | 298 коня | бензин |
| Jaguar S-TYPE (CCX) | 207 коня | дизел |
| Jaguar XJ (N3_, X350, X358) | 207 коня | дизел |
