комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2344801 |
| ширина | 193 mm |
| височина | 79 mm |
| дебелина | 20,8 mm |
| контактен датчик за износване | за подготвен за контактен датчик за износване |
| WVAномер | 23448 |
| спирачна система | Teves |
| технически информационен номер | 23448 208 0 5 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | 82071900 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 23448
|
|
TEXTAR 2344820805
|
|
TEXTAR 23449
|
|
TEXTAR 7759D882
|
|
TEXTAR 7821D920
|
|
A.B.S. 37369
|
|
APEC braking PAD1232
|
|
ATE 13046071702
|
|
ATE 607170
|
|
AUGROS 55670749
|
|
BENDIX 571993B
|
|
BENDIX-AU DB1495
|
|
BOSCH 0986494217
|
|
BREMBO P06028
|
|
CIFAM 8227710
|
|
COBREQ N1720
|
|
COMLINE ADB01609
47.1 €
-20%
37.68 €
|
|
COMLINE CBP01609
|
|
DELPHI LP1798
52.15 €
-20%
41.72 €
|
|
E.T.F. 121096
|
|
FEBI BILSTEIN 16501
66 €
-20%
52.8 €
|
|
FERODO FDB1618
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
fri.tech. 7870
|
|
FTE BL2042A2
|
|
GIRLING 6115292
|
|
HELLA PAGID 355009921
|
|
HELLA PAGID 8DB355009921
|
|
ICER 181547
46.76 €
-0%
46.76 €
|
|
JURID 571993J
78.03 €
-20%
62.42 €
|
|
JURID 571993JC
156.61 €
-20%
125.29 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201300
|
|
MAGNETI MARELLI T1300MM
|
|
METELLI 2207710
|
|
MINTEX MDB2320
|
|
NK 221537
|
|
OPTIMAL 12140
|
|
PAGID T1300
|
|
PEX 7676
|
|
QUINTON HAZELL 7515
|
|
QUINTON HAZELL 7522
|
|
QUINTON HAZELL BP1403
|
|
RAMEDER T0610286
|
|
REMSA 095800
|
|
REMSA 95800
|
|
RHIAG 100872
|
|
ROADHOUSE 295800
|
|
sbs 1501221537
|
|
SWAG 20916501
|
|
TEXTAR TX0567
|
|
TRUSTING 7870
|
|
TRW GDB1529
84.36 €
-20%
67.49 €
|
|
VAICO V208162
|
|
WAGNER WBP23894A
|
|
BMW 34112180420
|
|
BMW 34116756350
|
|
BMW 34116761282
|
| BMW X5 (E53) | 347 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 320 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 360 коня | бензин |
