комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2349002 |
| ширина | 123 mm |
| височина | 52 mm |
| дебелина | 15 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| WVAномер | 23490 |
| спирачна система | Sumitomo |
| технически информационен номер | 23490 150 1 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 23490
|
|
TEXTAR 2349015014
|
|
TEXTAR 7670D798
|
|
A.B.S. 37186
|
|
AKEBONO ACT798
|
|
AKEBONO AN602K
|
|
APEC braking PAD1081
|
|
ATE 13046058022
|
|
ATE 605802
|
|
AUGROS 55639447
|
|
BENDIX 572437B
|
|
BENDIX-AU DB1358
|
|
BLUE PRINT ADM54266
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
BOSCH 0986424610
|
|
BREMBO P49027
|
|
COMLINE ADB3817
|
|
COMLINE CBP3817
|
|
DELPHI LP1440
27.92 €
-20%
22.33 €
|
|
FERODO FDB1455
37.04 €
-20%
29.63 €
|
|
FERODO FSL1455
61.44 €
-20%
49.15 €
|
|
FTE BL1673A2
|
|
GIRLING 6131939
|
|
HELLA PAGID 355017281
|
|
HELLA PAGID 8DB355017281
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3603047
26.08 €
-20%
20.86 €
|
|
ICER 181309
41.22 €
-0%
41.22 €
|
|
INTIMA MD3109
|
|
JAPANPARTS PA311AF
|
|
JURID 572437J
|
|
MAGNETI MARELLI 363700203124
|
|
MAGNETI MARELLI 363702161134
|
|
MAGNETI MARELLI T3124MM
|
|
MAPCO 6333
|
|
METZGER 069900
|
|
MEYLE 0252349016
|
|
MGA 541
|
|
MINTEX MDB1946
|
|
MINTEX MDB81946
|
|
NIPPARTS J3603047
29.82 €
-20%
23.85 €
|
|
NISSHINBO NP5005
|
|
NISSHINBO PF5425
|
|
NK 223239
|
|
OPTIMAL 10320
|
|
PAGID T3124
|
|
QUINTON HAZELL 7122
|
|
QUINTON HAZELL BP1094
|
|
REMSA 069900
|
|
RHIAG 72281
|
|
ROADHOUSE 269900
|
|
TEXTAR TX0055
|
|
TRW GDB3193
47.78 €
-20%
38.22 €
|
|
VALEO 598548
41.22 €
-20%
32.98 €
|
|
WAGNER WBP23490A
|
|
MAZDA A15019K2
|
|
MAZDA BJYD3323Z
|
|
MAZDA BJYD3328Z
|
|
MAZDA BJYM3323Z
|
|
MAZDA BJYM3328Z
|
|
MITSUBISHI B2YD3329Z
|
| Mazda 323 S VI (BJ) | 73 коня | бензин |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 88 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 73 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 88 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 72 коня | бензин |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 72 коня | бензин |
