комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2359901 |
| ширина | 136,8 mm |
| височина | 51,1 mm |
| дебелина | 19 mm |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| WVAномер | 23599 |
| спирачна система | Bosch |
| технически информационен номер | 23599 190 1 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 23599
|
|
TEXTAR 2359919014
|
|
TEXTAR 8333D1213
|
|
TEXTAR 8779D1570
|
|
A.B.S. 37272
35.42 €
-20%
28.33 €
|
|
ACDelco AC699281D
|
|
APEC braking PAD1198
|
|
ATE 13046039942
|
|
ATE 603994
|
|
AUGROS 55667257
|
|
BARUM BA2214
|
|
BOSCH 0986424571
|
|
BOSCH BP318
|
|
BREMBO P61066
|
|
COMLINE ADB01033
28.04 €
-20%
22.44 €
|
|
COMLINE ADB01525
|
|
COMLINE CBP01033
23.39 €
-20%
18.71 €
|
|
COMLINE CBP01525
|
|
FEBI BILSTEIN 16432
30.06 €
-20%
24.05 €
|
|
FERODO FDB1399
46.76 €
-20%
37.41 €
|
|
FTE BL1793A3
|
|
FTE BL1970A3
|
|
GIRLING 6114634
|
|
HELLA PAGID 355018861
|
|
HELLA PAGID 8DB355018861
|
|
ICER 181388
20.54 €
-0%
20.54 €
|
|
ICER 181388701
|
|
JURID 573030JAS
|
|
MAGNETI MARELLI 363702161229
|
|
MAPCO 6537
|
|
METZGER 084010
|
|
MEYLE 0252359919
|
|
MGA 493
|
|
MINTEX MDB2183
|
|
PAGID T5166
|
|
PEX 7651
|
|
QUINTON HAZELL 7377
|
|
QUINTON HAZELL 7437
|
|
QUINTON HAZELL BP1278
|
|
RHIAG 00350
|
|
ROADHOUSE 284010
|
|
ROULUNDS BRAKING 699281
|
|
TEXTAR TX0188
|
|
TRISCAN 811028020
|
|
TRW GDB1463
33.29 €
-20%
26.63 €
|
|
VAICO V220083
|
|
VALEO 598421
|
|
VALEO 598464
41.22 €
-20%
32.98 €
|
|
CITROEN 1611293980
|
