комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2360801 |
| ширина | 103 mm |
| височина | 39,3 mm |
| дебелина | 15 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| WVAномер | 23608 |
| спирачна система | Mando |
| технически информационен номер | 23608 150 0 5 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 23608
|
|
TEXTAR 2360815005
|
|
TEXTAR 23609
|
|
TEXTAR 23610
|
|
A.B.S. 37182
|
|
APEC braking PAD1253
|
|
AUGROS 55670822
|
|
BLUE PRINT ADG042104
15.9 €
-20%
12.72 €
|
|
BLUE PRINT ADG042105
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
BREMBO P30030
|
|
COMLINE ADB3468
|
|
COMLINE CBP3468
|
|
DELPHI LP1771
34.63 €
-20%
27.71 €
|
|
FERODO FDB1970
59.06 €
-20%
47.25 €
|
|
GIRLING 6132609
|
|
HELLA PAGID 355010011
|
|
HELLA PAGID 8DB355010011
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3610512
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
ICER 181712
28.46 €
-0%
28.46 €
|
|
JAPANPARTS JPPH02AF
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201309
|
|
MAGNETI MARELLI T1309MM
|
|
MGA 636
|
|
MINTEX MDB2066
|
|
NK 223016
|
|
PAGID T1309
|
|
QUINTON HAZELL 7303
|
|
QUINTON HAZELL BP1247
|
|
REMSA 64902
|
|
RHIAG 72124
|
|
ROADHOUSE 264902
|
|
TEXTAR TX0610
|
|
TRW GDB3260
36.51 €
-20%
29.2 €
|
|
HYUNDAI 53302M2A01
|
|
HYUNDAI 58302M2A00
|
|
HYUNDAI 58302M2A01
|
|
HYUNDAI 58302M2A10
|
|
KIA 121029
|
|
KIA 58302M2A00
|
|
KIA 58302M2A01
|
|
KIA 58302M2A10
|
| Mitsubishi SANTAMO | 139 коня | бензин |
| Mitsubishi SANTAMO | 139 коня | бензин |
| Kia JOICE | 139 коня | бензин |
| Hyundai SANTAMO | 139 коня | бензин |
| Hyundai SANTAMO | 139 коня | бензин |
| Kia JOICE | 120 коня | бензин |
