комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2366201 |
| ширина | 106,4 mm |
| височина | 49,9 mm |
| дебелина | 15 mm |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| WVAномер | 23662 |
| технически информационен номер | 23662 150 1 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 23662
|
|
TEXTAR 2366215014
|
|
DONGFENG XIAOKANG 50350150001
|
|
DR 720050027
|
|
A.B.S. 37086
|
|
AKEBONO AN477K
|
|
APEC braking PAD1093
|
|
ASHIKA 5008813
|
|
ATE 13046058362
|
|
ATE 605836
|
|
AUGROS 55670608
|
|
BENDIX 572589B
|
|
BLUE PRINT ADK84221
31.8 €
-20%
25.44 €
|
|
BOSCH 0986424626
|
|
BOSCH BP349
|
|
BREMBO P79011
|
|
COBREQ N1486
|
|
DELPHI LP1439
44.23 €
-20%
35.39 €
|
|
FERODO FDB1421
38.5 €
-20%
30.8 €
|
|
FTE BL1714A2
|
|
GIRLING 6132219
|
|
HELLA PAGID 355009681
|
|
HELLA PAGID 8DB355009681
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3608018
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
ICER 181589
35.42 €
-0%
35.42 €
|
|
INTIMA MD9026M
|
|
JAPANPARTS PA813AF
|
|
JURID 572589J
|
|
KBP BP8518
|
|
LPR 05P1028
25.18 €
-20%
20.14 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201275
|
|
MAGNETI MARELLI T1275MM
|
|
MAPCO 6571
|
|
METZGER 071002
|
|
MGA 505
|
|
MINTEX MDB1945
|
|
MINTEX MDB81945
|
|
NIPPARTS J3608018
23.14 €
-20%
18.52 €
|
|
NISSHINBO PF9406
|
|
NK 222370
|
|
OPTIMAL 12171
|
|
PAGID T1275
|
|
QUINTON HAZELL 7121
|
|
QUINTON HAZELL BP1101
|
|
REMSA 071002
|
|
RHIAG 76805
|
|
ROADHOUSE 271002
|
|
ROULUNDS BRAKING 681381
|
|
TEXTAR TX0623
|
|
TRISCAN 811069006
|
|
TRW GDB3221
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
VALEO 598843
36.97 €
-20%
29.58 €
|
|
WAGNER WBP23662A
43.7 €
-0%
43.7 €
|
|
SUZUKI 5581075F00
|
|
SUZUKI 5581075F10
|
|
SUZUKI 5581075F11
|
|
SUZUKI 5581075F12
|
|
SUZUKI 5581075F30
|
|
SUZUKI 5581075F31
|
|
SUZUKI 5581075F32
|
| Suzuki WAGON R+ (EM) | 65 коня | бензин |
| Suzuki WAGON R+ (EM) | 69 коня | бензин |
| Suzuki WAGON R+ (EM) | 69 коня | бензин |
