комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2366301 |
| ширина | 167 mm |
| височина | 61 mm |
| дебелина | 15,2 mm |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| WVAномер | 23663 |
| спирачна система | Akebono |
| технически информационен номер | 23663 152 0 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 23663
|
|
TEXTAR 2366315204
|
|
TEXTAR 7593D726
|
|
A.B.S. 38726
|
|
AKEBONO ACT726
|
|
APEC braking PAD1176
|
|
AUGROS 55602924
|
|
BREMBO P10016
|
|
CIFAM 8227210
|
|
COBREQ N341
|
|
fri.tech. 7370
|
|
HELLA PAGID 355011911
|
|
HELLA PAGID 355023521
|
|
HELLA PAGID 8DB355011911
|
|
HELLA PAGID 8DB355023521
|
|
ICER 181410
31.62 €
-0%
31.62 €
|
|
MAGNETI MARELLI T1506MM
|
|
METELLI 2207210
|
|
MINTEX MDB2298
|
|
NK 222371
|
|
OPTIMAL 10295
|
|
OPTIMAL 12103
|
|
PAGID T1506
|
|
REMSA 068800
|
|
REMSA 68800
|
|
ROADHOUSE 268800
|
|
TEXTAR 2366303
|
|
TRUSTING 7370
|
|
CHEVROLET 18024863
|
|
CHEVROLET 18029863
|
| Chevrolet BLAZER S10 | 193 коня | бензин |
