комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2367301 |
| ширина | 98,8 mm |
| височина | 43,5 mm |
| дебелина | 15 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| WVAномер | 23673 |
| спирачна система | Sangshin |
| технически информационен номер | 23673 150 0 5 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 23673
|
|
TEXTAR 2367315005
|
|
TEXTAR 23674
|
|
TEXTAR 23675
|
|
SSANGYONG 4841308050
|
|
SSANGYONG 4841308051
|
|
SSANGYONG 48413090A0
|
|
SSANGYONG 48413090A1
|
|
A.B.S. 37460
|
|
APEC braking PAD1462
|
|
ATE 13046056232
|
|
AUGROS 55512529
|
|
BENDIX 573377B
|
|
BENDIX-AU DB1814
|
|
BLUE PRINT ADG04262
41.22 €
-20%
32.98 €
|
|
BOSCH 0986494237
|
|
BREMBO P15010
|
|
DELPHI LP1765
33.79 €
-20%
27.03 €
|
|
DELPHI LP2127
51.4 €
-20%
41.12 €
|
|
E.T.F. 121203
|
|
FERODO FDB1937
38.12 €
-20%
30.49 €
|
|
FERODO FSL1937
62.56 €
-20%
50.04 €
|
|
GIRLING 6133669
|
|
HELLA PAGID 355012501
|
|
HELLA PAGID 8DB355012501
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3610401
|
|
ICER 181646
25.84 €
-0%
25.84 €
|
|
INTIMA MD8739M
|
|
JURID 573377J
|
|
KAWE 85154
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201615
|
|
MAGNETI MARELLI T1615MM
|
|
MINTEX MDB2823
|
|
MINTEX MDB82823
|
|
NIPPARTS J3610401
21.87 €
-20%
17.49 €
|
|
NK 225011
|
|
OPTIMAL 12209
|
|
PAGID T1615
|
|
QUINTON HAZELL BP1452
|
|
REMSA 074662
|
|
REMSA 74662
|
|
RHIAG 100865
|
|
ROADHOUSE 074662
|
|
ROADHOUSE 274662
|
|
ROADHOUSE 74662
|
|
sbs 1501225011
|
|
TEXTAR TX0626
|
|
TRUSTING 5350
|
|
TRW GDB3366
47.78 €
-20%
38.22 €
|
|
WAGNER WBP23673A
44.55 €
-0%
44.55 €
|
| Daewoo REXTON (GAB_) | 220 коня | бензин |
| Daewoo REXTON (GAB_) | 120 коня | дизел |
