комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2369202 |
| ширина | 190 mm |
| височина | 99,1 mm |
| дебелина | 16,7 mm |
| контактен датчик за износване | за подготвен за контактен датчик за износване |
| допълващ артикул /допълваща информация | с противотежести |
| WVAномер | 23692 |
| спирачна система | Brembo |
| технически информационен номер | 23692 167 0 4 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | 82076500 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 23692
|
|
TEXTAR 2369216704
|
|
TEXTAR 7911D1007
|
|
A.B.S. 37445
85.7 €
-20%
68.56 €
|
|
APEC braking PAD1314
|
|
ATE 13046049922
|
|
ATE 13047049922
|
|
ATE 604992
|
|
ATE LD4992
|
|
AUGROS 55671010
|
|
BENDIX 573376B
|
|
BENDIX-AU DB1676
|
|
BOSCH 0986424740
|
|
BOSCH BP449
|
|
BREMBO P85069
|
|
COMLINE ADB01314
70.05 €
-20%
56.04 €
|
|
COMLINE CBP01314
|
|
DELPHI LP2057
65.45 €
-20%
52.36 €
|
|
FEBI BILSTEIN 16459
69 €
-20%
55.2 €
|
|
FERODO FDB1625
85.9 €
-20%
68.72 €
|
|
FERODO FSL1625
97.72 €
-20%
78.17 €
|
|
FTE BL1822A2
|
|
GALFER B1G10207092
|
|
HELLA PAGID 355018701
|
|
HELLA PAGID 8DB355018701
|
|
ICER 181620
87.55 €
-20%
70.04 €
|
|
JURID 573376J
117.67 €
-20%
94.14 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363700205149
|
|
MAGNETI MARELLI 363702161394
|
|
MAGNETI MARELLI T5149MM
|
|
METZGER 099400
|
|
MEYLE 0252369217S
|
|
MGA 779
|
|
MINTEX MDB2750
|
|
NK 224771
|
|
OPTIMAL 12194
|
|
PAGID T5149
|
|
QUINTON HAZELL BP1470
|
|
REMSA 099400
|
|
REMSA 99400
|
|
RHIAG 77661
|
|
ROADHOUSE 299400
|
|
SWAG 30916459
|
|
TEXTAR 2369281
|
|
TEXTAR TX0627
|
|
TRW GDB1547
90.5 €
-20%
72.4 €
|
|
TRW GDB1547DTE
|
|
TRW GDB1720
88.96 €
-20%
71.17 €
|
|
TRW GDB1720DTE
|
|
VALEO 598655
81.04 €
-20%
64.83 €
|
|
WAGNER WBP23692A
89.38 €
-0%
89.38 €
|
|
AUDI 7L0698151
|
|
AUDI 7L0698151B
|
|
AUDI 7L0698151D
|
|
AUDI 7L0698151F
|
|
AUDI 7L0698151H
|
|
AUDI 7L0698151Q
|
|
AUDI 7L0698151S
|
|
AUDI 7L5698151C
|
|
AUDI 7L6698151
|
|
AUDI 7L6698151C
|
|
PORSCHE 95535193900
|
|
PORSCHE 95535193901
|
|
PORSCHE 95535193902
|
|
PORSCHE 95535193903
|
|
PORSCHE 95535193904
|
|
PORSCHE 95535193905
|
|
PORSCHE 95535193906
|
|
PORSCHE 95535193907
|
|
SEAT 7L0698151
|
|
SEAT 7L0698151B
|
|
SEAT 7L0698151D
|
|
SEAT 7L0698151F
|
|
SEAT 7L0698151H
|
|
SEAT 7L0698151Q
|
|
SEAT 7L0698151S
|
|
SEAT 7L5698151C
|
|
SEAT 7L6698151
|
|
SEAT 7L6698151C
|
|
SKODA 7L0698151
|
|
SKODA 7L0698151B
|
|
SKODA 7L0698151D
|
|
SKODA 7L0698151F
|
|
SKODA 7L0698151H
|
|
SKODA 7L0698151Q
|
|
SKODA 7L0698151S
|
|
SKODA 7L5698151C
|
|
SKODA 7L6698151
|
|
SKODA 7L6698151C
|
|
VW 7L0698151
|
|
VW 7L0698151B
|
|
VW 7L0698151D
|
|
VW 7L0698151F
|
|
VW 7L0698151H
|
|
VW 7L0698151Q
|
|
VW 7L0698151S
|
|
VW 7L5698151C
|
|
VW 7L6698151
|
|
VW 7L6698151C
|
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 220 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 310 коня | бензин |
| Porsche CAYENNE (9PA, 955) | 250 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 241 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 280 коня | бензин |
| Porsche CAYENNE (9PA, 955) | 290 коня | бензин |
| Porsche CAYENNE (9PA, 955) | 240 коня | дизел |
