комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2369803 |
| ширина | 157,3 mm |
| височина | 58,5 mm |
| дебелина | 17 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| брой индикатори за износване | 4 на ос |
| WVAномер | 23698 |
| спирачна система | Sumitomo |
| технически информационен номер | 25698 170 0 5 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 23698
|
|
TEXTAR 2369817005
|
|
TEXTAR 23699
|
|
TEXTAR 8221D888
|
|
BREMBO P56094
|
|
HELLA PAGID 355021101
|
|
HELLA PAGID 8DB355021101
|
|
MAGNETI MARELLI 363700202300
|
|
MINTEX MDB3399
|
|
PAGID T2300
|
|
INFINITI D10601BN0A
|
|
INFINITI D10601NC0A
|
|
INFINITI D10601NC0C
|
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 130 коня | дизел |
| Infiniti G купе | 320 коня | бензин |
| Infiniti G кабриолет | 320 коня | бензин |
| Infiniti M (Y51) | 320 коня | бензин |
| Infiniti M (Y51) | 238 коня | дизел |
| Infiniti EX | 238 коня | бензин |
