комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2370803 |
| ширина | 137 mm |
| височина | 57,5 mm |
| дебелина | 19 mm |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| WVAномер | 23708 |
| спирачна система | Bosch |
| технически информационен номер | 23708 190 1 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 23708
|
|
TEXTAR 2370819014
|
|
TEXTAR 23981
|
|
A.B.S. 37418
|
|
APEC braking PAD1630
|
|
ATE 13046038112
|
|
ATE 603811
|
|
AUGROS 55416242
|
|
BARUM BA2289
|
|
BENDIX 573171B
|
|
BOSCH 0986494074
|
|
BREMBO P23119
|
|
COMLINE ADB01783
|
|
DELPHI LP1653
28.99 €
-20%
23.19 €
|
|
FTE BL1857A3
|
|
GALFER B1G10206142
|
|
GALFER B1G10209872
|
|
GIRLING 6115914
|
|
HELLA PAGID 355011331
|
|
HELLA PAGID 8DB355011331
|
|
ICER 181673701
|
|
JURID 573171J
48.27 €
-20%
38.61 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201449
|
|
MAGNETI MARELLI T1449MM
|
|
METZGER 085910
|
|
MEYLE 0252370819
|
|
MINTEX MDB2663
|
|
NK 222364
|
|
OPTIMAL 12211
|
|
PAGID T1449
|
|
QUINTON HAZELL 7648
|
|
REMSA 085910
|
|
REMSA 85910
|
|
RHIAG 87990
|
|
ROADHOUSE 285910
|
|
TRW GDB1464
37.04 €
-20%
29.63 €
|
|
TRW GDB1591
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
TRW GDB1750
57.78 €
-20%
46.22 €
|
|
VALEO 598698
51.62 €
-20%
41.3 €
|
|
FIAT 71770080
|
|
FIAT 71770965
|
|
FIAT 77364281
|
|
FIAT 77364897
|
|
LANCIA 77364281
|
| Fiat DOBLO Cargo (223) | 84 коня | дизел |
| Fiat DOBLO Cargo (223) | 120 коня | дизел |
| Fiat IDEA (350_) | 120 коня | дизел |
| Fiat LINEA (323) | 128 коня | бензин |
| Fiat DOBLO ван (223, 119) | 100 коня | дизел |
| Fiat DOBLO Cargo (223) | 100 коня | дизел |
| Fiat IDEA (350_) | 101 коня | дизел |
| Fiat DOBLO ван (223, 119) | 105 коня | дизел |
| Fiat DOBLO Cargo (223) | 105 коня | дизел |
| Fiat DOBLO Cargo (223) | 70 коня | дизел |
| Lancia MUSA (350) | 101 коня | дизел |
| Fiat DOBLO ван (223, 119) | 84 коня | дизел |
| Fiat DOBLO ван (223, 119) | 120 коня | дизел |
| Fiat DOBLO ван (223, 119) | 77 коня | бензин |
| Fiat DOBLO Cargo (223) | 75 коня | дизел |
| Fiat IDEA (350_) | 90 коня | дизел |
| Fiat DOBLO ван (223, 119) | 70 коня | дизел |
