комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2377301 |
| ширина | 131,8 mm |
| височина | 75 mm |
| дебелина | 17,5 mm |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
| WVAномер | 23773 |
| спирачна система | Brembo |
| технически информационен номер | 23773 175 0 5 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | 82500700 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 23773
|
|
TEXTAR 2377317505
|
|
TEXTAR 23774
|
|
TEXTAR 7770D594
|
|
A.B.S. 37266
|
|
APEC braking PAD1296
|
|
APEC braking PAD996
|
|
ATE 13046048022
|
|
ATE 604802
|
|
AUGROS 55416739
|
|
BOSCH 0986424664
|
|
BOSCH BP380
|
|
BREMBO P85053
|
|
COMLINE ADB11529
89.12 €
-20%
71.29 €
|
|
COMLINE CBP11529
|
|
DELPHI LP1945
88.71 €
-20%
70.97 €
|
|
FEBI BILSTEIN 16528
67.87 €
-20%
54.3 €
|
|
FERODO FDB1509
140.18 €
-20%
112.15 €
|
|
FTE BL1897A2
|
|
GIRLING 6115239
|
|
HELLA PAGID 355018491
|
|
HELLA PAGID 8DB355018491
|
|
MAGNETI MARELLI 363700205126
|
|
MAGNETI MARELLI T5126MM
|
|
MGA 596
|
|
MINTEX MDB2356
|
|
PAGID T5126
|
|
QUINTON HAZELL 7501
|
|
QUINTON HAZELL 7595
|
|
REMSA 044812
|
|
REMSA 44802
|
|
REMSA 44812
|
|
RHIAG 103621
|
|
ROADHOUSE 244802
|
|
ROADHOUSE 244812
|
|
SWAG 30916528
|
|
TRISCAN 811029054
|
|
TRW GDB1506
76.66 €
-20%
61.33 €
|
|
TRW GDB1523
78.23 €
-20%
62.58 €
|
|
AUDI 4D0698151L
|
|
AUDI 4D0698151Q
|
|
SEAT 4D0698151L
|
|
SEAT 4D0698151Q
|
|
SKODA 4D0698151L
|
|
SKODA 4D0698151Q
|
|
VW 4D0698151L
|
|
VW 4D0698151Q
|
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 299 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 245 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 193 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 193 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 340 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 150 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 150 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 310 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 224 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 360 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 238 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 420 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 180 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 180 коня | дизел |
