комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2378401 |
| ширина | 154,1 mm |
| височина | 63,6 mm |
| дебелина | 15,5 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| WVAномер | 23784 |
| спирачна система | Sumitomo |
| технически информационен номер | 23784 155 0 5 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 23784
|
|
TEXTAR 2378415505
|
|
TEXTAR 23785
|
|
TEXTAR 23786
|
|
ASIA MOTORS RB913311261
|
|
A.B.S. 36948
|
|
AUGROS 55670947
|
|
BENDIX-AU DB1817
|
|
BLUE PRINT ADG04293
58.41 €
-20%
46.73 €
|
|
BOSCH 0986494314
|
|
BREMBO P99003
|
|
COBREQ N888
|
|
DELPHI LP1433
|
|
FERODO FDB4567
51.13 €
-20%
40.9 €
|
|
HELLA PAGID 355010131
|
|
HELLA PAGID 8DB355010131
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3600325
38.83 €
-20%
31.06 €
|
|
ICER 141224
46.76 €
-0%
46.76 €
|
|
INTIMA MD8184M
|
|
JAPANPARTS PAK18AF
|
|
JURID 572567J
|
|
LPR 05P1007
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201321
|
|
MAGNETI MARELLI T1321MM
|
|
MINTEX MDB1915
|
|
NISSHINBO NP6004
|
|
PAGID T1321
|
|
QUINTON HAZELL 7050
|
|
QUINTON HAZELL BP904
|
|
REMSA 061902
|
|
REMSA 61902
|
|
ROADHOUSE 261902
|
|
TEXTAR TX0026
|
|
TRW GDB3145
64.42 €
-20%
51.54 €
|
|
TRW GDB3434
51 €
-20%
40.8 €
|
|
KIA 0K60A3328Z
|
|
KIA 0K60A3328ZA
|
| Kia K2500 (SD) | 94 коня | дизел |
| Kia K2700 (SD) | 80 коня | дизел |
| Kia K2500 (SD) | 131 коня | дизел |
