комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2386801 |
| ширина | 141,7 mm |
| височина | 56,6 mm |
| дебелина | 16,9 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| WVAномер | 23868 |
| спирачна система | Akebono |
| технически информационен номер | 23868 169 0 5 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | 82512400 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 23868
|
|
TEXTAR 2386816905
|
|
TEXTAR 23869
|
|
TEXTAR 23870
|
|
TEXTAR 7795D914
|
|
TEXTAR 7795D958
|
|
TEXTAR 7844D943
|
|
A.B.S. 37424
|
|
AKEBONO ACT914
|
|
AKEBONO AN663WK
|
|
APEC braking PAD1284
|
|
ATE 13046058602
|
|
AUGROS 55684864
|
|
BENDIX 572504B
|
|
BENDIX-AU DB1481
|
|
BLUE PRINT ADH24265
22.19 €
-20%
17.75 €
|
|
BOSCH 0986424809
|
|
BOSCH BP947
|
|
BREMBO P28035
|
|
COBREQ N1387
|
|
COMLINE ADB31194
|
|
COMLINE CBP31194
|
|
DELPHI LP1806
44.02 €
-20%
35.22 €
|
|
FERODO FDB1658
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
FERODO FSL1658
63.43 €
-20%
50.75 €
|
|
FTE BL1931A2
|
|
HELLA PAGID 355010231
|
|
HELLA PAGID 355024211
|
|
HELLA PAGID 8DB355010231
|
|
HELLA PAGID 8DB355024211
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3604061
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3604066
52.29 €
-20%
41.84 €
|
|
ICER 181558
52.73 €
-0%
52.73 €
|
|
INTIMA MD5128M
|
|
JURID 572504J
65.65 €
-20%
52.52 €
|
|
KBP BP2042
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201333
|
|
MAGNETI MARELLI T1333MM
|
|
METZGER 089900
|
|
MGA 684
|
|
MINTEX MDB2265
|
|
NIPPARTS J3604061
28.02 €
-20%
22.41 €
|
|
NISSHINBO NP8004
|
|
NISSHINBO PF8485
|
|
NK 222633
|
|
OPTIMAL 89900
|
|
PAGID T1333
|
|
QUINTON HAZELL 7523
|
|
QUINTON HAZELL 7615
|
|
QUINTON HAZELL BP1376
|
|
REMSA 089900
|
|
REMSA 89900
|
|
RHIAG 86306
|
|
ROADHOUSE 289900
|
|
TEXTAR 2386805
|
|
TEXTAR TX0660
|
|
TRISCAN 811040060
|
|
TRW GDB3325
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
VALEO 598757
|
|
WAGNER WBP23868A
|
|
HONDA 4502259AA01
|
|
HONDA 45022S9AA01
|
|
HONDA 45022S9AE50
|
|
HONDA 45022S9AE60
|
|
HONDA 45022SCVA00
|
|
HONDA 45022SDA305
|
|
HONDA 45022SDAA00
|
|
HONDA 45022SDAA10
|
|
HONDA 45022SDAA51
|
|
HONDA 45022SDCA10
|
|
HONDA 45022TBAA00
|
| Honda CR-V II (RD_) | 150 коня | бензин |
| Honda ACCORD VII (CL) | 155 коня | бензин |
| Honda ACCORD VII (CL) | 190 коня | бензин |
| Honda ACCORD VII Tourer (CM) | 155 коня | бензин |
| Honda ACCORD VII Tourer (CM) | 190 коня | бензин |
| Honda ACCORD VII (CL) | 155 коня | бензин |
| Honda CR-V II (RD_) | 140 коня | дизел |
