комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2393401 |
| ширина | 123 mm |
| височина | 54,2 mm |
| дебелина | 18,1 mm |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| WVAномер | 23934 |
| спирачна система | Bosch |
| технически информационен номер | 23934 181 1 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 23934
|
|
TEXTAR 2393418114
|
|
A.B.S. 37398
42.55 €
-20%
34.04 €
|
|
APEC braking PAD1305
|
|
ATE 13046038142
|
|
ATE 603814
|
|
AUGROS 55694467
|
|
BENDIX 573123B
|
|
BOSCH 0986424774
|
|
BOSCH BP478
|
|
BREMBO P68031
|
|
COMLINE ADB01159
|
|
COMLINE CBP01159
32.89 €
-20%
26.31 €
|
|
DELPHI LP1866
26.84 €
-20%
21.47 €
|
|
FEBI BILSTEIN 16623
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
FERODO FDB1409
43.49 €
-20%
34.79 €
|
|
FERODO FSL1409
59.45 €
-20%
47.56 €
|
|
FTE BL1899A3
|
|
GIRLING 6115714
|
|
HELLA PAGID 355010551
|
|
HELLA PAGID 8DB355010551
|
|
ICER 181572
47.55 €
-0%
47.55 €
|
|
ICER 181572701
|
|
JURID 573123J
49.78 €
-20%
39.82 €
|
|
JURID 573123JC
67.9 €
-20%
54.32 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201374
|
|
MAGNETI MARELLI 363702161247
|
|
MAGNETI MARELLI T1374MM
|
|
MAPCO 6600
|
|
METZGER 097700
|
|
MGA 694
|
|
MINTEX MDB2591
|
|
NK 223952
|
|
OPTIMAL 12159
|
|
PAGID T1374
|
|
QUINTON HAZELL 7530
|
|
QUINTON HAZELL BP1415
|
|
REMSA 097700
|
|
RHIAG 02966
|
|
ROADHOUSE 2106900
|
|
ROADHOUSE 297700
|
|
TEXTAR TX0683
|
|
TRISCAN 811025019
|
|
TRW GDB1571
45.1 €
-20%
36.08 €
|
|
VAICO V460158
|
|
VALEO 598557
58.6 €
-20%
46.88 €
|
|
WAGNER WBP23934A
37.51 €
-0%
37.51 €
|
|
RENAULT 410609192R
|
|
RENAULT 7701207673
|
| Renault MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 98 коня | бензин |
| Renault MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 82 коня | бензин |
| Renault MEGANE II седан (LM0/1_) | 82 коня | бензин |
| Renault MEGANE II седан (LM0/1_) | 98 коня | бензин |
